טלפון סופר פוליש

סופר פוליש חברת ניקיון ופוליש

פוליש לקרמיקה

פוליש – פעולה למקצוענים בלבד

פוליש זוהי פעולה שדורשת עבודה של מקצוענים. הסיבה למורכבות ניקיון אריחי הקרמיקה נעוצה בעדינותם ובכך שהם עלולים להינזק ממש אם יטופלו על ידי מי שאינם מוסמכים ומנוסים בדיוק בפעולה הספציפית של פוליש.

יתרונותיה של רצפת הקרמיקהניקוי וחידוש מרצפות

אריחי קרמיקה המשמשים לחיפוי רצפות נזקקים לטיפול פוליש מיוחד בכדי לשמור עליהן מבריקים ובהירים. רצפות הקרמיקה זוכות לחיבתם של רבים וניתן לראות אותן כיום בבתים רבים. הסיבה לכך נעוצה בכך שלרצפות הקרמיקה מראה מרשים במיוחד, אשר משתלב ומתקבל באופן אופטימלי בעיצובם של בתים ודירות חדישים ומודרניים.

לרצפות הקרמיקה מבחר צבעים ובגדלים, והבחירה בין דגם מסוים לדגם קרמיקה אחר מתבססת בעיקר על החיבה למראה X מול מראה Y, כמו גם לשיקול הכלכלי בהתאם למחירי הקרמיקות השונות.

בנוסף להיותה יפת מראה רצפת הקרמיקה נחשבת כמשטח אשר קל לנקותו באופן יחסי, אבל קורה שגם רצפות הקרמיקה נזקקות לפוליש אחת לזמן מה – בעיקר מפני שהרצפה הזו עלולה בכל זאת לצבור לעיתים כתמים וצבעה יכול לדהות. בעיה אסתטית נוספת עם סוג זה של רצפה הוא הלכלוך שעלול להצטבר בחריצים אשר בין האריחים.

כיצד מנקים רצפות קרמיקה?

פוליש לקרמיקהכאשר רצפת הקרמיקה בביתכם כבר לא נראית כל כך זוהרת כשהייתה בעבר, וכשברצונכם לנקות אותה ביסודיות – עליכם להזמין את שירותי חברת סופר פוליש, המומחית בין היתר בתחום הפוליש. חשוב מאוד לא להפקיר את האריחים היפים והעדינים לשירותי ניקיון לא מספיק מקצועיים שעלולים לגרום לאריחים אלו נזקים ושריטות.

האם רצפת הקרמיקה מזוגגת או לא?

אריחי קרמיקה מוכנים מסיליקטים של חמר. בתהליך ייצור הקרמיקה אופים את תערובת החמר בטמפרטורות גבוהות במיוחד. ישנם אריחי קרמיקה שעוברים זיגוג, ואחרים שלא. אריחים נטולי זיגוג קשה יותר לנקות, כיוון שללא השכבה החיצונית הקשיחה אין הם דוחים מים ולכלוך.

מכל שנאמר פה ניתן להבין כי טיפול פוליש הוא עניין מורכב שיכולים לבצע רק מי שצברו ניסיון עשיר בטיפול ברצפות מסוג זה, ועם הניסיון של חברת סופר פוליש אי אפשר להתווכח.

 

רוצים להחזיר לקרמיקה שלכם את הזוהר והברק?
צלצלו לסופר פוליש:
1800-222-501

מחפשים חברת ניקיון ? התקשרו עכשיו: 1800-222-501

פוליש קריסטל לריצפה

ניקוי רצפה דורש טכניקות ומוצרים שונים בעבור כל סוג של חומר שממנו עשויה הרצפה בביתכם. הדרך לטיפול באריחי קרמיקה למשל צריכה להיות שונה מטיפול ברצפת שיש.

פוליש לריצפת שיש לבנה

פוליש לרצפה מספק דרך נהדרת להחזיר את הברק והיופי לבית. חברת סופר פוליש ביצעה עד היום ללקוחות רבים ניקוי רצפה בפוליש. רוצים גם אתם להעניק מראה חדש לבית שלכם? צלצלו אלינו: 1800-222-501

פוליש לריצפת טראצו

שימוש באקונומיקה על אריחי רצפה סטנדרטיים, למשל, עלול לגרום לכרסום של השכבה העליונה של המרצפות וכתוצאה מכך ייווצר שטח נקבובי יותר שנוטה להפוך ליותר מלוכלך ומוכתם.

לפני ואחרי פוליש לרצפה

פוליש לרצפה יכול לשנות פלאים את הבית שלכם, ולהעניק לו מראה חדש ונוצץ.

לפני פוליש קריסטל ואחרי

פוליש לרצפה מעניק לרצפות מראה חדש, נקי ומרהיב כפי שתוכלו לראות בתמונת הלפני ואחרי.

מחפשים חברת ניקיון ? התקשרו עכשיו: 1800-222-501