פוליש קריסטל לרצפה

מה זה פוליש קריסטל לרצפה?

ניקיון ביתפוליש קריסטל לרצפה הוא דרך לשמירת הרצפות שלכם מבריקות ומצוחצחות בדרגה הגבוהה ביותר שאליה הם יכולות להגיע. חברת סופר פוליש, מתמחה בניקוי משטחים וניקוי בתים משתמשת בשיטה זו בכדי לשמור על הברק המושלם של רצפות שיש.

מכיוון שמלאכת הפוליש קריסטל לרצפה מסתמכת על מכונות מיוחדות, כימיקלים ייעודיים וטכניקות עתירות מיומנות, לא מדובר על משהו שבעל הבית יכול לעשות בכוחות עצמו. רצפות שיש שעליהן מתבצע שימוש “כבד”, כגון כאלה שיש במבני ציבור, צריכות כמובן תחזוקה תכופה יותר מאשר מרצפות בדירות או בתי מגורים רגילים.

לפרטים צלצלו אלינו כבר עכשיו:

טלפון סופר פוליש

ניקיון דירות אחרי בניה

ניקיון אחרי שיפוץ

הבית עבר שיפוץ לאחרונה? הפועלים סיימו את עבודתם ואתם נשארתם עם כל הבלאגן והלכלוך? תנו לסופר פוליש לנקות עבורכם את הבית במקצועיות.

חברת ניקיון לבתים

ניקיון יסודי

עם וותק של למעלה מ20 שנה, המכשור המתקדם ביותר, וחומרי ניקוי איכותיים במיוחד, חברת סופר פוליש תבצע ניקיון יסודי במיוחד לבית או למשרד שלכם.

חברת ניקיון לבית במרכז

ניקיון לפני אכלוס בית חדש

קניתם בית חדש, חיכיתם המון זמן עד שייבנו אותו וכל מה שעוצר אתכם כרגע מלהיכנס לדירה הוא ניקיונה? חברת סופר פוליש מבצעת ניקיון דירות חדשות בצורה ייסודית.

כמה נתונים על פוליש קריסטל לרצפה שחשוב לדעת:פוליש קריסטל לרצפה

  • לפני הליך פוליש קריסטל לרצפה השריטות שיש על המשטח מוסרות באמצעות מכונה תעשייתית עם דיסק יהלום. במהלך טיפול פוליש קריסטל לרצפה מרוססת חומצת מגנזיום על גבי משטח רצפת השיש. מכונת הליטוש מחדירה את החומצה אל תוך השיש ולאחר מכן המשטח עובר קרצוף באמצעות מכונה שעליה מולבשת דסקית צמר פלדה. הליך זה מביא ליצירת חום מהחיכוך ומהמכונה וחום זה עוזר לשפר את הברק של רצפת השיש.
  • במהלך הפוליש עובר הרכב השכבה העליונה של הרצפה שינויים שהם תוצאה של תגובה כימית שמעניקה למשטח השיש גימור מבריק מאוד.
  • בניגוד לשעווה, פוליש קריסטל לרצפה אינו יוצר כל הצטברות על פני השטח.
  • למעשה פוליש קריסטל לרצפה אפילו מסייע כנגד החלקה, ולכן זהו שיקול חשוב לטובת משטחים המשמשים באזורים ציבוריים, כמו בבתי מלון או במסעדות.
  • הפוליש יוצר מיקרופילם על משטח השיש, אשר מסייע בשימור הבהירות והצבע. הטיפול עוזר גם להגן ולהאריך את החיים של הרצפה שלכם.
  • אם הריצוף שלכם הוא מהסוג שנקרא שיש טרוורטין, חשוב שתדעו שהוא לא מסוגי השיש שמתאימים לפוליש קריסטל לרצפה, ושטיפול כזה עלול לגרום לבעיות ברצפה שלכם. ריצוף טרוורטין כולל חללים אשר היצרנים ממלאים במלט או בחומר מילוי אחר, כוללים פוליאסטר. פוליש קריסטל לרצפה יכול לפגום בחלק מחומר המילוי זה ולייצר תוצאה שתפגע ברצפה שלכם.
פוליש וניקיון אחרי שיפוץ

פוליש רצפות

רוצים לשמור על מראה הרצפה נקי ומבריק לזמן רב? חברת סופר פוליש מבצעת פוליש לרצפה למגוון סוגי רצפות בדרך מקצועית במיוחד, ובעזרת החומרים הטובים ביותר.

פוליש לרצפה לפני ואחרי

פוליש ווקס לבית

פוליש קריסטל המכונה גם קריסטליזציה יעניק לרצפת הבית שלכם מראה רטוב ומבריק. תהליך זה מתבצע על ידי חברת סופר פוליש בעזרת ציוד וחומרים מיוחדים.

ניקיון שטיחים עם מים

ניקוי שטיחים

אנו בחברת סופר פוליש משתמשים במגוון מכשירים שונים לניקוי שטיחים. ברשותנו חומרים שונים לניקוי שטיחים, כל מכשיר וחומר מותאם במיוחד לשטיח שברשותכם.

לאחר שהבהרנו עד כמה התהליך מורכב ודורש ידע מוקדם, חשוב שתזמינו את שירותיה של חברת סופר פוליש, הן בגלל הניסיון והן בגלל הידע הרב שצברה החברה במהלך השנים, ועל כך יעידו הלקוחות הרבים ששכרו את שירותינו. אם אתם מחפשים חברה שתבצע פוליש קריסטל לרצפה בבית או במשרד שלכם אל תתלבטו, וצלצלו עוד היום אל סופר פוליש.

אנו נותנים שירות במגוון סניפים בכל רחבי הארץ.
בחרו את אזור המגורים שלכם.

1800-222-501

סקוטש לפוליש וקרצוף רצפה
חומר לפוליש קריסטל
חומרים כחול לבן לפוליש וקס

מבצעים

ניקיון דירות

למזמינים דרך האתר ניקיון דירה – 25% הנחה. ניקיון דירות בבתים משותפים בעזרת חומרי הניקוי האיכותיים ביותר ומכשור חדיש.

ניקיון בתים

15% הנחה למזמינים ניקיון בית דרך האתר. ניקיון של בתים פרטיים עם צוות מיומן ומקצועי.

ניקוי/חידוש/הסרת רובה

30% הנחה על ניקוי/חידוש/הסרת רובה למזמינים דרך האתר. הזמן עושה את שלו ולעיתים יש צורך לטפל ברובה. תנו לנו לעשות זאת.

פוליש ווקס

20% הנחה לפוליש ווקס למרצפות למזמינים דרך האתר. העניקו למרצפות שלכם מראה נקי וחדש יותר.

ניקיון דירה לפני מעבר

25% הנחה למזמינים ניקיון דירה לפני מעבר. צריכים לפנות את הדירה? אנו נדאג שתמסרו אותה נקייה ומצוחצחת.

חידוש מרצפות

20% הנחה למזמינים שירות חידוש מרצפות של סופר פוליש. המרצפות בבית מיושנות? הגיע הזמן לחדש אותן.