טלפון סופר פוליש

סופר פוליש חברת ניקיון ופוליש

שירותי ניקיון – כשרוצים ניקיון של מקצוענים

שירותי ניקיון סופר פוליש

שירותי ניקיון לבית הם אמצעי מושלם בעבור אנשים עסוקים או כאלו שמחפשים ניקיון רציני ומושקע ולא מה שאנחנו מתארים כ”חאפ-לאפ” או כ”רק העברתי סמרטוט”. באמצעות שכירת שירותי ניקיון מקצועיים של חברת סופר פוליש, אפשר להשיג את אותה שלווה ואת הסיפוק מבית או משרד נקיים וממורקים וזאת בלי להזיע או לסבול.

כולנו אוהבים שהסביבה שלנו נקייה ואף מבריקה, אבל במקביל מרביתנו גם מנהלים סדר יום עמוס ותובעני שלא משאיר לנו זמן או אנרגיה לנקות כמו שצריך. כשנמאס מהלכלוך שתמיד נשאר אחרי שאנחנו מנקים בקצת הזמן שנותר לנו, בלי כוח או יכולות מקצועיות, זה בדיוק הזמן לחפש ולהזמין שירותי ניקיון מקצועיים ורציניים שייקחו עליהם את האחריות לכך שהמקום שלנו יהיה מצוחצח.

כשאתם שוכרים שירותי ניקיון מחברת סופר פוליש, יש לכם ראש קט, הן בגלל הניסיון הרב והן בגלל העובדים המיומנים שלנו. ניתן לשכור את שירותי של חברת סופר פוליש ראשית כמובן לניקוי בתים או דירות, באופו קבוע או לצורך ניקוי יסודי ייחודי אחרי או לפני מעבר דירה. בנוסף לניקיונם של משרדים, לניקיון וחידוש חדרי מדרגות בבנייני דירות, וכן לאינספור נסיבות שונות.

למה שירותי ניקיון טובים מניקיון ביתי עצמאי?

שירותי ניקיון של סופר פוליש מציעים לכם יותר משטיפת רצפות, כמובן, וכוללים מגוון טכניקות וכלים שיאפשרו לחלל או למתחם שברצונכם לנקות להיות באמת מבריק, ואפילו להתחדש לחלוטין כאילו מדובר במקום שאיש טרם בילה בו בעבר. בין השאר יציעו לכם שירותי ניקיון בתים מקצועיים טיפולים כמו: ניקוי בקיטור ובלחץ מים, ליטוש רצפות ומשטחי אבן ושיש, פוליש לרצפה ופוליש קריסטל, ועוד שיטות שונות בהתאמה לצורך הספציפי של המקום שאותו ברצונכם למרק וליפות.

שירותי ניקיוןבכל בית או משרד, מועדון או עסק, מצטברים אבק וחול, פירורים ושערות ומני חומרים שמייצרים את הלכלוך שכולנו כל כך שונאים, גם בגלל שאינו תברואתי והיגייני – מסוכן אפילו לבעל מערכת חיסונית פגומה או למשל לאנשים אסתמתיים – וגם מפני שהוא פשוט לא יפה לעין. שכירת חברת ניקיון גדולה וידועה בתחום שתספק למקום שירותי ניקיון עתירי וותק וידע עשויה פשוט להחזיר את המראה היפה והזוהר לרצפות, לארונות, לפאנלים, לחרסינות ואפילו לקירות ולחזיר עטרה ליושנה בביתכם או במקום שחשוב לכם שיהיה מצוחצח.

ידע וניסיון המייצר תוצאה מושלמת

שירותי ניקיון דירות של חברת ניקיון מקצועית כמו סופר פוליש פשוט מבטיחים לכם ניקיון איכותי, שיבוצע בעוצמה ובמהירות שלעולם לא ראיתם לפני כן, בהקפדה על שמירת הרכוש שלכם ומתוך הידע כיצד יש לנקות כל משטח או חפץ על מנת לשמר אותו ולהוציא ממנו את המיטב. התוצאה תספק לכם נחת רוח, ואפשרות ליהנות ממקום מטופח ומטופל שבו כיף לארח ולבלות, ושמביא איתו הנאה ואסתטיקה גם למקום המוזנח ביותר.

מחפשים חברת ניקיון ? התקשרו עכשיו: 1800-222-501
שטיפת רצפות וניקיון לדירה

שירותי ניקיון למי שעובדים מהבית – חסכון בכסף

בעוד שיש אנשים שיכולים לחשוב ששכירת שירותי ניקיון היא הוצאה מיותרת, למען האמת, הם בעצם יכולים לחסוך לכם כסף. בעבור מישהו שעובד מהבית, שירותי הניקיון יכולה לשחרר שעות רבות שבהן אפשר לעבוד. בנוסף, בית נקי, מסודר ומאורגן יעזור לכם להיות יותר פרודוקטיביים ולא תצרכו לנקות את סביבת העבודה שלכם בכל פעם שאתם רוצים לעשות משהו.

רצפה אחרי פוליש קריסטל

באיזה סוג הברקה כדאי לבחור? קריסטלית או פוליש ווקס. ומדוע?

פוליש קריסטל המומלץ ביותר, מעניק מראה רטוב למרצפות, ברק אחיד לכל המשטח ועמיד לאורך שנים ולכן המומלץ ביותר.
עם זאת פוליש ווקס מבריק גם הוא, אך לא חד ועמיד לתקופה של חצי שנה עד שנה אך גם זול יותר.

הרוגע אחרי ניקיון של סופר פוליש

שירותי ניקיון מפנים לכם זמן וזמן שווה כסף

אם אתם שוכרים שירותי ניקיון, לא רק שהבית שלכם באמת יבריק, אלא שתוכלו לפנות את הזמן בעבורכם ובעבור המשפחה ולא לבזבז אותו עם סמרטוטים ומגב. בין אם זה בכדי להתפנות לתחביב שלכם או לעבודה מרובה יותר, כך או כך מדובר ברווח נקי של זמן איכות ופנאי שיעניק לכם תחושה טובה יותר שהיא רווח משני נקי של שכירת שירותי ניקיון.

רצפה לפני ואחרי קריסטל

חידוש הרצפות יעיל במיוחד בבתים ישנים בהם הרצפות כבר שבורות.

מגב מיוחד לניקיון ריצוף

מה כולל ניקוי הדירה לפני מעבר או כניסה?

חלונות: קירצוף תריסים חלונות מסגרות מסילות וויטרינות.
חדרי אמבטיה ושירותים: ניקוי וחיטוי יסודי לאמבטיה כלים סניטריים, ברזים, כיורים, קרמיקה, ארונות אמבט, שירותים.
ארונות מטבח: ניקוי יסודי לארונות מטבח פנים וחוץ, ניקוי אבק, הסרת שומנים וחידוש, ניקוי שיש חרסינה קרמיקה.
פנלים: ניקוי לפנלים משאריות צבע רובה וכו’.
מרצפות: ניקוי יסודי למרצפות ע”י מכונה + פוליש ווקס.
ניקוי דלתות ומשקופים, סורגים ורשתות.
הדברה: הדברת מזיקים ע”י שימוש ההדברה ביולוגית צמחית ללא ריח המאפשרת כניסה מיידית לבית.

מחפשים חברת ניקיון ? התקשרו עכשיו: 1800-222-501