איזה ניקיון מתאים לרצפה?

איזה ניקיון מתאים לרצפה?

איזה ניקיון מתאים לריצוף שלך ?

ישנם מספר סוגי רצפות כגון שומשום, טרצו, שיש וכו’, או למשל יש ריצוף קרמיקה, גרניט פורצלן, פרקט עץ טבורי, דק, הדבקת שטיחים, בטון מוחלק וכו’ וכו’. לכל ריצוף מותאם ניקוי אחר, ובהתאם פעולת המכונה משתנה.
חברת הניקיון “סופר פוליש” הינה חברה וותיקה מאוד בתחום ומנוסה בענף. חברתנו מבטיחה להתאים טיפול וניקוי נכון לכל רצפה. במאמר זה נפרט את סוגי הטיפולים והניקוי המתאימים לכל רצפה.

קרצוף על ידי מכונה על בסיס סקוץ’ ברייט וסבון בלבד

בדרך כלל במעבר לדירה או למשרד, נהוג להזמין את הניקיון המקובל לכל הדירה (מפורט באתר), ובנוסף ניקוי וקרצוף לרצפה. הקרצוף נעשה על ידי מכונת פוליש, סקוץ’ ברייט תעשייתי וסבון מרצפות איכותי. הקרצוף מנקה את הרצפה מכל אבק, שאריות של צבע, רובה ושאריות בנייה. בנוסף, מתלווה לניקוי הרצפה גם ניקוי פנלים בשיטה ידנית אשר מתבצע ברמה איכותית וטובה.

ליטוש וחידוש מרצפות

הטיפול הנ”ל מיועד אך ורק למרצפות טרצו או שיש (לא קרמיקה), ומטרתו לחדש את הרצפה או לנקות אותה חזק (בתנאי שהיא חדשה). הליטוש מתחלק למספר גורמים, וגם מבחינת המחיר הוא אינו אחיד. הטיפול מותאם לסוג המרצפה, איכותה, והנזק שהיא צברה במהלך השנים. “סופר פוליש” מתמחה בכל סוגי הליטושים למיניהם, וברשותנו סוגים שונים של מכונות שמבצעות את העבודה הנ”ל, הכל בהתאם לסוג המרצפה.

חידוש מרצפות

ליטוש על ידי מכונה

ליטוש על ידי מכונת פוליש (עם מלטשת) מטרתו להוריד שכבה שנספגה עם השנים במרצפה, ולהלבין אותה כפי שהייתה בעבר. עם השנים הרצפה צוברת שומנים, כתמים, לכלוך קשה, והרצפה נעשית כהה יותר. לאחר הטיפול אותו אנו מעניקים, הרצפה יוצאת חדשה, לבנה, ונקייה במיוחד. התוצאה הסופית היא איכותית במיוחד, ועבודתנו מחזיקה לאורך מספר שנים בבתים ובמוסדות שונים. עבודה זו מומלצת במיוחד לבתי עסק (לדוגמא מסעדות, חנויות וכו’), לבתים ולדירות (בעיקר באזור המטבח ומעבר). במידה ומדובר בליטוש של ריצוף חדש יחסית, הליטוש מוריד שכבה של לובן רובה שנמרחה חזק בעת הבנייה, ומטרת הליטוש הוא להוריד את כל הרובה שנמרחה (פרט לרובה בחריצים).

ליטוש אבן

ליטוש אבן מתבצע על ידי מכונה מיוחדת וכבדה במיוחד (זוהי לא מכונת פוליש), ומטרתה ליצור משטח אחד לרצפה. פעולת הליטוש מתבצעת על ידי השחזה של החריצים (בין המרצפות), מילוי חומר ואחדות בין המרצפות למשטח אחד (כמו למשל שיש במטבח). התוצאה מיוחדת ואיכותית והרצפה נראית מרשימה במיוחד. עבודה מסוג זה מתאימה במיוחד ללובי, בתי מלון, וילות וכו’. זוהי עבודה ברמה הכי גבוהה והיא מתבצעת פעם אחת בלבד.

ליטוש מדרגות

ליטוש מדרגות, שיש בקורות, פנלים

המכונה (פוליש) אינה מתאימה למקומות צרים או לקירות, ולכן כאן הפעולה מתבצעת על ידי ציוד ידני (בין אם זה חשמלי או לא). הליטוש הנ”ל במקומות הללו נעשה חזק ואיכותי במיוחד.
דוגמא למצב שבו יש צורך בליטוש: חידוש של לובי בחדר מדרגות, המדרגה או השיש בחצי קומה נעשתה שחורה, הוכתמה ונפגעה עם השנים, המטרה של הליטוש היא להלבין, לחדש, להשטיח ולהבריק כל משטח.
התוצאה מיוחדת במינה (ומתאימה כמובן בעיקר לחדרי מדרגות, משרדים, בתי ספר וכדומה). ליטוש זה ניתן לעשות גם בבתים פרטיים עם מדרגות שניזוקו עם השנים. ניתן ללטש ולחדש מדרגה מדרגה.

 

צלצלו עוד היום לסופר פוליש ואנו נחדש עבורכם את הרצפות, ונעניק להן מראה חדש ומבריק:
1800-222-501
שירות בפריסה ארצית רחבה

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר