איך מוצאים חברת ניקיון מומלצת

איך מוצאים חברת ניקיון מומלצת

איך מוצאים חברת ניקיון מומלצת?

צריכים חברת ניקיון? אתם רוצים להיות מרוצים מהשירות שתקבלו, נכון? לכן חשוב מאוד שתבררו היטב ותחפשו חברה מומלצת וטובה שתוכל לענות על הצורך שלכם ולספק לכם מענה מושלם. בואו לקרוא להלן על מספר פעולות שתוכלו לעשות כדי למקד את החיפוש שלכם ולמצוא את החברה המומלצת שתוכל לענות על הצורך שלכם.
היום כבר ידוע לכולם שהפירגונים בפייסבוק הם לא תמיד הכי אמינים, וכל חברה תרשום על עצמה באתר שלה שהם הכי טובים, ועם ניסיון של אלף שנים …. אז החלטנו להרים את הכפפה ולשאול את אלון מחברת סופר פוליש איך הוא היה ממליץ לכם לבחור חברת ניקיון.
כך מאתרים חברה ניקיון מומלצת:

בקשו המלצות על חברת ניקיון

• האם אתם מכירים חברת ניקיון? – תמיד כדאי לחשוב ולנסות להיזכר האם יש לכם מידע או היכרות קודמת עם חברת ניקיון כלשהי. לעיתים אנשים לא שמים לב לכך, אבל הם פגשו פה או שם צוות ניקיון. מי מנקה את המשרדים שלכם? איזו חברה הכרתם במקום העבודה הקודם שלכם? בטוח שהבחור שמנקה לכם את המדרגות בבניין יכול להמליץ וכו.
לא פעם היכרות עם חברת ניקיון יכולה להועיל לכם במידה ואתם סבורים שזו חברת ניקיון טובה ומומלצת.

• בקשו מידע ממכרים – אתם לא מכירים חברת ניקיון? לא זכור לכם שפגשתם מנקים מקצועיים שהעבודה שלהם מצאה חן בעיניכם? זה הזמן לשוחח עם מכרים או ידידים. בקשו לשמוע מהם האם הם מכירים חברת ניקיון טובה, האם הם יכולים להמליץ לכם על חברה מסוימת שתספק לכם את השירות הנדרש? שימו לב שכאשר ידיד ממליץ לכם על חברה אתם יכולים להית רגועים, כי האינטרס שלו הוא להועיל לכם, ולא לקדם מכירות של חברת ניקיון.

בדקו המלצות

• קראו על החברה – אם אין לכם המלצות על חברה ספציפית מומלץ לבחון אילו חברות מספקות שירותי ניקיון באזור המגורים שלכם. קראו על החברות הללו ונסו לדלות מידע על השירות ועל אופי העבודה, על הצוות ועל האדיבות של החברה. זה מידע שהוא לא אמין במאת האחוזים כי אף חברה לא תפרסם באתר שלה משוב שלילי, אבל בכל זאת יש כאן מידע שיוכל לספר לכם על החברה ועל ההתנהלות שלה. בנוסף חברה עם בלוג פעיל מראה על חברה שחשוב לה לשמור על קשר עם הלקוחות ושלא נעלמים בסוף הניקיון

• שוחחו עם נציג החברה – אם אתם מתלבטים באשר לחברה מסוימת נכון יהיה לשוחח עם נציג החברה. שיחה כזו יכולה לספר לכם הרבה. בקשו לשמוע על נהלי העבודה ועל החומרים המשמשים את הצוות, בקשו לקבל מידע על שעות העבודה ועל השירותים הכלולים. השיחה הזו תגלה לכם האם החברה מולה אתם מתנהלים תוכל לספק לכם את השירות הנדרש. כמו כן תמיד כדאי לבקש המלצות – בקשו מהנציג מספר טלפונים של לקוחות אחרונים.

• אינטואיציה – סמכו על תחושת הבטן שלכם – אדם שמדבר נעים בטלפון, עונה לכם על השאלות שלכם בסבלנות ומבין שהניקיון שלכם חשוב לכם – זה אדם שכנראה יהיה נעים לעבוד איתו ויהיה סבלני גם פנים מול פנים

טיפ סודי

• מחיר – המחירים של חברות הניקיון יכולות לעיתים לבלבל. תמיד (וזה טיפ לכל בעל מקצוע שתרצו להזמין) תעשו חישוב כללי של הוצאות של בעל המקצוע. אם תקבלו הצעת מחיר של ניקיון דירת 4 חדרים ב900 ₪ אתם יכולים להבין אחרי חישוב פשוט שיש משהו שלא מסתדר – עובד ניקיון מקצועי מרוויח מינימום 450 ₪ ליום עבודה . אם מגיעים 2 עובדים תוסיפו לזה דלק, חומרים, פרסום, בלאי, מיסים ועוד הרבה הוצאות שיש לבעל העסק תבינו שב900 ₪ הבעלים מפסיד כסף – ואף בעל מקצוע לא עובד בחינם – אז או שתקבלו מנקים לא מקצועיים, או חומרים ללא תו תקן, או שפתאום יגיעו העובדים בבוקר ותגלו שאתם צריכים לשלם הרבה יותר ממה שתיכננתם כי “הריצוף הזה הוא ריצוף בעייתי” .

חברת ניקיון מומלצת זו חברה שעונה על הצרכים המדויקים שלכם ועושה כל מאמץ לספק לכם תמורה מלאה לתשלום שאתם משלמים עבור עבודות הניקיון. בחירה של חברה מומלצת תוציא אתכם מרוצים משירות מושלם!

 

ליצירת קשר עם ליאור- צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר