הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

נראה שעולם הניקיון לא קופא על שמריו. כמו הרבה תחומים בחיים, גם תחום הניקיון מתפתח ומביא אלינו חידושים ושכלולים מעניינים שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר נקיים.

נגמרו הימים שמטלית אבק לחה וספונג’ה קלאסית מספיקים כדי להשיג מראה מבריק. בשנים האחרונות הברקה קריסטלית הפכה לכל כך פופולרית בקרב המגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי עד שקשה לדמיין את החיים שלנו ללא שיטת ההברקה הקריסטלית.

מה היא שיטת ההברקה הקריסטלית?

ההברקה הקריסטלית היא תהליך מורכב בוודאי ביחס לספונג’ה רגילה ואפילו ביחס לפוליש ווקס. בתהליך העבודה של הברקה קריסטלית אנחנו למעשה עושים שימוש בחומרים כימיים ייעודיים שפותחו במיוחד לצורכי ניקיון חללים שבהם מתגוררים וחיים אנשים (ולכן הם בטוחים לשימוש).

מלאכת ההברקה הקריסטלית אינה פשוטה. היא כוללת הברקה יסודית מאוד ומעמיקה. תהליך ההברקה עצמו כרוך בשלושה שלבים ואי אפשר לדלג על אף שלב בדרך.
זה מתחיל בשלב הניקיון. ממרקים היטב את הרצפה כדי להכין אותה לשלב הבא. בשלב הבא כשהרצפה נקייה לחלוטין מתחילים בטיפול הקריסטלי. מקרצפים ומבריקים היטב עם החומרים הכימיים ובעזרת מכונה מיוחדת. לאחר מכן, נותנים לרצפה לנוח מספר ימים ומבצעים את השלב האחרון של ההברקה.

אולם, שימו לב שיטת ההברקה הקריסטלית לא מתאימה לכל סוגי המרצפות, היא מתאימה למרצפות דמויי שיש, אבן טרצו, ריצוף שומשום ומרצפות שיש.

מדוע הפכה הברקה קריסטלית לכל כך פופלרית?

התשובה לשאלה מדוע הפכה שיטת ההברקה הקריסטלית לכל כך פופולרית היא פשוטה מאוד – הברקה קריסטלית משווה לרצפה מראה זוהר ומבריק יותר מכל שיטת ניקוי אחרת.
אבל זה לא היתרון היחיד שלה: האפקט הזוהר והמיוחד שלה גם נשמר לאורך שנים ובלבד שההברקה נעשית בצורה מקצועית ועל פי הכללים.
בנוסף בניגוד לשיטות הברקה אחרות, עם שיטת ההברקה הקריסטלית לא צריך לחשוש מהחלקה, וזה יתרון גדול מאוד.

אז נכון, שיטה זו אמנם נחשבת ליקרה יותר ביחס לשיטות הניקיון, הפוליש וההברקה האחרות, אך גם התמורה שלה בהתאם. אם השלמתם הברקה קריסטלית מקצועית לא תצטרכו לדאוג למרצפות שלכם שנים רבות. כלומר, יש לכם ראש שקט בכל מה שנוגע לניקוי המרצפות להרבה מאוד שנים. זה קורה מאחר ושיטת זו היא באמת יסודית מאוד ומעמיקה.

הברקה קריסטלית להשגת רצפה מבריקה

הברקה קריסטלית עם חברת סופר פוליש

חברת ‘סופר פוליש’ הינה חברת ניקיון ותיקה שצועדת עם הזמן ומציעה ללקוחותיה פתרונות הברקה וניקיון מותאמים אישית.
החברה עובדת עם לקוחות פרטיים, ציבוריים ומסחריים ומספקת מענה למגוון רחב של חללים, ביניהם: בתים פרטיים, חדרי מדרגות, משרדים, מפעלים ועוד.

החברה מצויידת הבמיטב המכונות והטכנולוגיות החדישות ומבטיחה אחריות ארוכת טווח על העבודה. צוות המנקים מיומן ומקצועי ועושה הכול על מנת להבטיח את שביעות הרצון של כל לקוח. עמידה בלוחות זמנים היא ערך עליון עבורנו והקשבה לצרכים הייחודים של כל לקוח ולקוח היא נר לרגלינו.

להתייעצות על הברקה קריסטלית חייגו:

1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר