הברקה רצפות

הברקה רצפות

הברקת הרצפה

מי מאיתנו לא רוצה לחיות במקום אסתטי, נעים ונקי? לניקיון יש השפעה ישירה על רווחתנו, על בריאותינו ועל התחושה שלנו. אנחנו נשמח לגור בבית נקי, להגיע מדי בוקר למשרד מסודר או לסופר או למכולת מצוחצחים. ולהפך, נרתע מלהגיע למקומות שנתפסים בעייננו – מלוכלכים.

העניין הוא שכדי לשמור על מקום נקי צריך להשקיע, ובמיוחד אם מדובר ברצפות שאינן חדישות. במקרים כאלו, של מרצפות ישנות, שחוקות או בלויות אפשר לעשות הברקת רצפות, כי ספונג’ה לבדה לא תוכל להבריק את הרצפות ולחדש את המראה שלהן או לרכוש מרצפות חדשות.

הברקת רצפות או ריצוף מחדש?

כאמור, כאשר רצפות הופכות ישנות או שחוקות עומדות לפנינו 2 אפשרויות עיקריות. האחת, לרצף מחדש את כל החלל. השנייה, לערוך הברקת רצפות בעזרת חברת ניקיון מקצועית.
הברקת רצפות היא פתרון מצויין לחידוש מראה רצפות בלויות, והיא תעלה לנו פחות מהחלפת הרצפות. לעומת זאת, גם החלפת המרצפות היא אופציה, אך היא האופציה יקרה מאוד, והיא מומלצת בעיקר כאשר יש מרצפות שבורות רבות או סדוקות.

כלומר הבחירה באיזה אופציה לבחור היא תוצר של כמה כסף יש לנו בכיס, ומה מצבן של המרצפות.

סוגי הברקת רצפות:

יש כמה סוגי הברקת רצפות, וכל אחד צריך להתאים לרצפות שלו את הטיפול המתאים.

הברקה קריסטלית – הברקת רצפות קריסטלית נחשבת ליסודית מאוד ואיכותית. היא מסוגלת להעניק לרצפות מראה חדש, נוצץ ורענן בתוך זמן קצר יחסית. הברקה קריסטלית היא תהליך רב שלבי ובמהלכו נעשה שימוש בחומרי ניקוי כימיים. תחילה מנקים היטב את המרצפות. לאחר מכן, מנקים עם חומרי הנקוי הכימיים, ממתינים, ואז מבצעים את השלב השלישי והאחרון של ההברקה. בתום התהליך הרצפה בוהקת וזוהרת כאילו מדובר ברצפות חדשות ממש. התוצאה נשמרת לאורך שנים.

הברקת ווקס – הברקת מרצפות בווקס היא עוד שיטה טובה לניקוי רצפות וגם התוצאה שלה נפלאה. בתהליך ניקוי עם ווקס למעשה משתמשים בשעווה מותכת על מנת לשוות לרצפה מראה חדיש וזוהר. בניגוד להברקה קריסטלית, כדי להנות מרצפה נקיה ובוהקת לאורך זמן, יש לחזור על הברקת ווקס מדי שנה.

רצפה מבריקה בעזרת הברקת רצפות

הברקת רצפות עם חברת סופר פוליש

חברת סופר פוליש מציעה מגוון רחב של סוגי הברקת רצפות ללקוחות הן מן המגזר העסקי, הן מן המגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי.
צוות הניקיון שלנו מגיע לאתר הלקוח, מעריך את מצב המרצפות, מקשיב לצרכיו של הלקוח ומציע את סוג הברקת הרצפות המתאים לו ביותר.

שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים הם ההוכחה למקצועיות שלנו, והאחריות על העבודה היא הערובה שלכם, הלקוחות, שאתם בוחרים בחברה מיומנת ואיכותית.

חברת סופר פוליש מצויידת בציוד חדיש, במכונות מתקדמות ובחומרים באיכות פרימיום, ואינה מתפשרת על פחות מהטוב ביותר.

רוצים גם אתם רצפה מבריקה ?

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. להזמנות חייגו:

1800-222-501

שירות בכל רחבי הארץ

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר