הברקת שיש

הברקת שיש

הברקת שיש

ריצוף שיש משווה לבית מקרה יוקרתי, הוא משדרג אותו ומעניק תחושה כאילו נכנסו לחלל מלכותי. אין זה מפליא, אפוא, שכל כך הרבה ישראלים בוחרים בריצוף שיש לחיפוי הרצפה בבית.

אך אליה וקוץ בה. ריצוף שיש הוא אמנם מרהיב ביופיו אך חומר השיש הוא עדין, וככזה הוא חשוף יותר לבעיות דוגמת: שריטות, כתמים ואפילו רגישות לחומרים בעלי רמת חומציות גבוהה.
הרעיון הוא פשוט: ככל שריצוף השיש יהיה יותר איכותי כך הוא יקנה לנו יותר שנים של שקט, בעוד שריצוף שיש פחות איכותי ידרוש ניקוי תדיר יותר. כך או כך, יש היום פתרון נפלא לחידוש מראה השיש – הברקת שיש מקצועית. זה פתרון נהדר והרבה יותר זול מהחלפת כל ריצוף השיש כליל, וביכולתו לשוות לריצוף מראה חדש ממש!

מחירי הברקת שיש

אי אפשר לזרוק מחיר לאוויר ולומר באופן חד משמעי מה יהיה מחיר הברקת השיש מבלי להגיע לאתר הלקוח. מחירי הברקת שיש נקבעים על פי מספר רב של פרמטרים. כך למשל, משתנים כמו גודל משטח השיש – אורך ורוחב. ככל שיש שטח גדול יותר כך המחיר יעלה, ולהיפך, ככל שנדרש להבריק שטח קטן יותר,המחיר יהיה נמוך יותר. בנוסף, גם מצבו הייחודי של ריצוף השיש יקבע את העלות. ככל שמצב השיש יהיה רעוע יותר, רווי בכתמים, עשיר בשריטות ונטול ברק – כך גם המחיר יעלה.
לכן, יהיה זה לא מקצועי לדבר על מחיר של הברקת שיש מבלי לראות את מצב הריצוף – בעיניים!

תדירות הברקת השיש:

כבר נגענו בנושא הזה בראשית הכתבה, אך כעת נעמיק בו קצת יותר. גם כאן אין תשובה אחת שנכונה לכולם. איכות השיש תקבע את התדירות, כפי שציינו, אך בנוסף צריך להעריך גם את רמת השחיקה, ורמת שחיקה היא תוצר של שימוש. אם ניקח לדוגמה בית פרטי המרוצף שיש ונשווה אותו להיכל קונצרטים מחופה שיש, הרי שהיכל הקונצרטים ידרוש טיפול הברקת שיש בתדירות גבוהה יותר מהשיש שבבית הפרטי. זאת מאחר ושחיקתו של ריצוף השיש בהיכל הקונצרטים הוא גדול יותר. מדי ערב מגיעים אלפי אנשים לצפות בקונצרטים וכל אחד תורם לשחיקת הריצוף. בבית פרטי, לעומת זאת, יש פחות מבקרים ולכן צפויה גם פחות שחיקה, ויהיה מרווחים גדולים יותר בין הברקה להברקה.

רצפת שיש מבריקה

 

הברקת שיש עם חברת סופר פוליש

חברת סופר פוליש מספקת שירותי הברקת שיש מזה שנים ועובדת עם לקוחות בכל סדר גודל.
אנו חברת ניקיון עם המלצות שעובדיה מגיעים לאתר הלקוח, בוחנים את מצב ריצוף השיש (שריטות, כתמים, טקסטורה, סדקים, מרצפות שקועות וכו’) ולאחר ההערכה מתאימים ללקוח את הטיפול המתאים ביותר עבור מצב ריצוף השיש שלו.

הברקת שיש זו המומחיות שלנו. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מנוסים שיעמדו לשירותכם ויעשו הכול על מנת שאתם תהנו מריצוף שיש מבריק, זוהר וחדיש. כל לקוח מקבל אחריות על העבודה וזוכה לעשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

רוצים רצפת שיש נקייה ומבריקה? צלצלו עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

שירות בכל רחבי הארץ

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר