חברת ניקיון לדירה

חברת ניקיון לדירה

מדוע חייב להזמין חברת ניקיון לדירה לאחר שיפוץ?

סיימתם תהליך של שיפוץ? אתם מייחלים לראות כבר את הבית החלומי שלכם, הבית שהשקעתם בו כל כך הרבה. אבל בשטח המצב לא לגמרי אופטימי. כי הבית מלוכלך מאוד, כמויות עצומות של אבק, שיירי חומרי בניין, וטפטופי צבע על המרצפות החדשות. החלום שלכם נמצא כאן קרוב מאוד במרחק נגיעה, ואתם ממש לקראת סיום. אבל יש עבודה רבה כדי להכין את הבית למגורים.
מה צריך לעשות? או מה בעצם עושה חברת ניקיון טובה ומומלצת ?

יש מגוון פעולות שצריך לעשות לאחר השיפוץ של הבית.

שלב ראשון – לפנות פסולת
אמנם את הפסולת הכבדה והמשמעותית לרוב מפנה הקבלן מתוך הבית. אבל יחד עם זאת לרוב נשארת פסולת רבה בתוך הדירה. אריזות ריקות, שקיות ניילון, בקבוקים ושיירי מרצפות. כל אלו מצריכים פינוי לפח האשפה. היות ומדובר בכמות גדולה של חפצים שצריך לבדוק ולמיין זה לא תמיד קל כמו שזה נשמע.
שלב שני – להסיר שיירי חומרים
במהלך השיפוץ עושים שימוש בחומרי גלם מסוגים שונים. צבע וסיד, רובה ודבקים, סיליקון וכן הלאה. כל החומרים הללו נועדו לבצע פעולה מסוימת, אך תמיד הם משאירים מזכרות גם במקומות בהם הם לא אמורים להופיע. שיירי סיליקון מבצבצים מתחת למשקוף, רובה על המרצפות וטפטופי צבע על הפנלים, את כל השיירים הללו יש להסיר, ולא תמיד זה קל. הסרת כתם צבע מכיור חדש או אמבטיה עשויה להיות מורכבת.
שלב שלישי – ניקוי אבק
הבניה כרוכה בכמויות עצומות של אבק. האבק ממלא את החדרים ואת המסילות, את המשקופים ואת כל פינות הבית. לא קל להתמודד מול כמויות גדולות כל כך של אבק. כמו כן יש למצוא כלים מתאימים להוצאת האבק במקומות שקשה לגשת אליהם באמצעים רגילים.
שלב רביעי – הברקה
לאחר שהוצאנו את כל הפסולת יש להבריק את הבית, לנקות את המרצפות היטב כך שהיופי החדש שלהם והברק ההתחלתי יהיה ניכר לעין. כדי להשיג את התוצאות הללו יש לעשות שימוש בחומרי ניקוי מתאימים ולוודא כי אכן כל שיירי חומרי הבנייה הוסרו.
חברה מקצועית לעבודה יעילה
לא קל לבצע את כל השלבים הללו ולנקות את הבית בצורה יסודית. מסיבה זו מציעות חברות ניקיון שירות עבור בתים לאחר שיפוץ. חברת ניקיון לאחר שיפוץ מביאה עמה את כל הציוד הנדרש ואת הכלים המתאימים להסרת שיירי בניה, כמו כן הצוות מנוסה בעבודות אלו ולכן תוכל החברה להשיג את התוצאה המקסימלית בקלות יחסית.

איך להקל על מבצע מעבר הדירה שלכם?

התחלנו את המאמר הזה בשורה התחתונה בעצם, ולפיכך נמשיך אותו באותו קו ונדמיין יחד קודם כל מה קורה בסוף הפרויקט ואחרי שהזמנתם חברת
ניקיון דירה – אתם מבלים זמן איכות נעים ומוצלח בסידור וארגון החפצים והרהיטים שלכם בבית או בדירה החדשה שזה עתה עברתם אליהם. המקום צח כשלג – חדש ומחודש ובעיקר מבהיק מניקיון!

הזמינו חברת ניקיון לדירה – הורידו מהראש דאגה גדולה אחת

כולם יודעים שמעבר דירה הוא פרויקט ענק. לא קל לארוז את חייכם בקופסאות קרטון ולהסיע את כל תכולתו של הבית הישן לבית החדש. גם רגשית זה קשה אפילו אם מעבר הדירה הוא שדרוג של חייכם. המהומה הזו בחפצים הכי אישיים, חוסר הסדר והארגון וכן כל האבק וההזנחה שצצים מאחורי הרהיטים שנחו שנים באותה נקודה – כל אלו מתישים מאוד.

 

אתם לבטח נעזרים בשירותיה של חברת הובלות בכדי לשנע את הקרטונים והציוד האחר מהמקום הישן אל הבית החדש, אבל רבים חוסכים ומחליטים לנקות לבדם את הבית החדש בטרם הכנסת חפציהם אליו. יש החושבים שניקיון בית פנוי מחפצים יהיה פשוט מאוד. הם כמובן טועים. הרי הבית הזה שימש בעבר הלא רחוק אחרים שהותירו את חותמם בו – כתמים ושריטות על המרצפות ועל החרסינה בשירותים ובאמבט, אבק ולכלוך בארונות, שומן על השיש במטבח. וגם אם הדירה הייתה פנויה לחלוטין, או שאתם אפילו נכנסים לבית חדש מהניילונים, עדיין יש בו לבטח שאריות טיח וצבע,  שפשופים על הרצפות שהותירו הפועלים שעבדו בו, המון סיד ואבק ושאר גורמים שלא כדאי להזניח. אתם חייבים עזרה בדמות חברת ניקיון לדירה החדשה – חברת סופר פוליש!

חברה לניקיון דירה

עבודת ניקוי של דירה חדשה או בית חדש היא משימה למקצוענים ואנו מציעים לכם להיעזר בשירותיה המיומנים של חברת ניקיון לדירה.

אנשי חברת ניקיון לדירה או לבית יגיעו אליכם כצוות מקצועי המצויד במיטב בטכנולוגיה וחומרי הניקוי האיכותיים. הם ישתמשו במכשור שמנקה באמצעות לחץ מים, במכונות פוליש לרצפה, בשואבי אבק תעשייתיים עוצמתיים, במיני סחבות מיקרופייבר איכותיות שלא משאירות גרגר אבק בשטח, ובחומרים כימיים איכותיים שלא יסכנו את השיש או החרסינות או את מרצפות הדירה החדשה ואף יעניקו לכל אלו יופי ובוהק יוצאי דופן.

הנוחות שבהזמנת סופר פוליש – חברת ניקיון לדירה מאפשרת לכם לא לסיים את פרויקט המעבר כשאתם נטולי כוחות והרוסים פיזית. הזמנת אנשי חברת ניקיון לדירה היא הדבר הנכון בעבורכם, והיא עוד הוצאה אחת במכלול ההוצאות שכרוכות במעבר הדירה, אבל הוצאה שתודו עליה רבות כשתשבו על הספה בביתכם המצוחצח והיפה, החדש והמושקע.

 

רוצים שהדירה שלכם תהיה נקייה ומצוחצחת – צלצלו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר