קצת על חברת הניקיון סופר פוליש

חברת “סופר פוליש” קיימת בשוק כבר למעלה משני עשורים, מנוסה ומיומנת בתחום הניקיון והפוליש לעסקים ולפרטיים.
חברת “סופר פוליש” מתייגת את עצמה בתחומי ניקיון שונים ומגוונים ויכולה לתת פתרון ומענה לכל הנדרש והמבוקש בתחום הפוליש והניקיון כגון ניקיון ופוליש למרצפות, ניקוי לבתים ודירות, ניקוי לשטיחים, ריפודים, חניות, חצרות וכדומה.
חברת “סופר פוליש” מתחייבת על אחריות ואמינות לכל לקוח ולקוח, וכמובן לכל עבודה לגופה, אך לכולם התשלום מתבצע רק בסיום העבודה וזאת שכל לקוח רואה את התוצאה ושבע רצון ממנה.

חברת ניקיון מקצועית

בחברתנו עובדים מגוון רחב של עובדים כך שאנו יכולים לתת מענה לכל עניין ודבר, בין אם זה לדירת 2 חדרים, ועד לבניין שלם, וכמו כן יכולים לתת מענה מיידי תוך 24 שעות לכל קריאה והזמנה.
כל עבודה שאנו עושים מכוסה בביטוח, ואחריותינו היא לשמור על מוניטין ואמון לקראת הלקוח הבא. כמו כן, חברת “סופר פוליש” מנקה, מלטשת, מבריקה ועוד, וחשוב מאוד לציין את אחריות ואמינות החברה לכל לקוח אחד ואחד.
“סופר פוליש” מספקת את כל הציוד הנדרש, ועובדת עם מוצרי ניקיון של חברות המחזיקות בתו תקן (כגון סנו ויעקובי).

השירותים של סופר פוליש

גלשו ברחבי האתר, ומצאו את כלל סוגי השירותים אותם מעניקה החברה, כולל פירוט מלא בכל נושא ומענה לכל שאלה שמתעוררת בתחום הנ”ל.
“סופר פוליש” תשמח לסייע, להעניק פתרון ושירות לך וללקוחות נוספים. אנו זמינים 24 שעות ביממה, וניתן תמיד להתקשר אלינו לכל שאלה או ביצוע הזמנה.

לפרטים נוספים ולהזמנות צלצלו לסופר פוליש:
1800-222-501