ליטוש אבן

ליטוש אבן

הנה מה שכתבו עלינו באתר בסט ביז – איזה כיף! –

החזרת הברק לאבן ע”י ליטוש שיש

חיפוי מדרגות ורצפות באבן הפך בשנים האחרונות להיות מרכיב עיצובי נפוץ בבניינים רבים בארץ, למשל בתי דירות, בתים פרטיים ומוסדות ציבור. עם זאת, כל אבן גם האיכותית ביותר עלולה לאבד מהמראה שלה עם הזמן – מה שפוגע במראה הכללי של החלל. הסיבות לכך שונות ויכולות לנבוע מהעומס המונח על האבן, מתנועת האנשים המרובה עליה ועוד.

אז מה עושים?
הפתרון היחיד שבכוחו להחזיר לאבן את הברק הטבעי שלה שנשחק (ויהיו הסיבות לכך אשר יהיו) הוא ליטוש אבן. פתרון זה מתאים למגוון של אבנים:
• שיש מסוגים שונים כולל שיש איטלקי, שיש רוסו, שיש חברון, שיש פרלטו, שיש קרמה מרפיל ושיש פורצלן.
• חיפוי אבן מסוגים שונים לרבות אבן חלילה, אבן כורכר, אבן טרוורטין, אבן אוניקס, אבן בזלת ואבן בלו סטון.
בנוסף, ליטוש אבן מאפשר ליהנות ממשטח חלק ואחיד, להסיר כתמים שנוצרו במהלך השנים ולתת עמידות מפני שריטות וכתמים עתידיים. המשמעות היא שליטוש אבן לא רק מגלה מחדש את יופיו של חיפוי האבן, אלא משפר את מראה החלל כולו באופן דרמטי.
ליטוש אבן איכותי יכול להחזיק מעמד לאורך שנים, אך ליטוש אבן שנעשה בצורה לא מקצועית יכול להזיק במקום להועיל, הן לחיפוי האבן עצמו והן למראה הכללי. המשמעות היא שאסור להתפשר בנושא הזה ולפנות לטובים ביותר בתחום ליטוש האבן – חברת ניקיון שזוהי מומחיותה.

ליטוש אבן מקצועי – רק דרך חברת ניקיון שמתמחה בכך

ליטוש אבן נחשבת לפעולה מקצועית לעילא ולעילא מכיוון שהיא כוללת שלבים רבים, למשל החלקת המשטח, ליטוש ראשוני עדין, ניקוי המשטח, ביצוע פוליש קריסטל ומריחת סילר להבטחת עמידות עתידית. בחלק מהמקרים אפילו נדרש מילוי מחדש של חריצי הרצפה.
רק לחברת ניקיון שמתמחה בליטוש אבן יש את הניסיון והידע הרלוונטיים הנדרשים לצורך העבודה, היא עובדת עם הציוד החדיש והמתקדם ביותר ומעסיקה אנשי מקצוע מיומנים לצורך כך.
בנוסף, חברה זו מתאימה את סוג העבודה לסוג המשטח, לגודלו, למאפיינים השונים של החלל ולא פחות חשוב – לצרכים ולדרישות הספציפיים של הלקוחות מבלי להתפשר על אמינות, מסירות ואדיבות.
אצלנו תוכלו למצוא חברות ליטוש שמומלצות ע”י לקוחות קודמים כמוכם.

החברה המומלצת ביותר החודש היא חברת הניקיון סופר פוליש

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר