ליטוש שיש

ליטוש שיש

ליטוש שיש

ליטוש שיש ויצירת מראה אחיד של הרצפות בבית

כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו ומרצפים אותו מחדש הרצפה הסופית שאנחנו מקבלים היא רצפה בה לא כל הרצפות בגובה שווה. רוב הרצפות בבתים ובבנייני משרדים בארץ הן רצפות שיש ואם אנחנו רוצים שברצפה הפרטית שלנו גובה הרצפות יהיה שווה והמראה שלהן יהיה אסתטי אנחנו צריכים ללטש אותן. ליטוש שיש יכול לאפשר לנו להשיג מראה אחיד של המרצפות בבית שלנו כך שהן יהיו מאוד אסתטיות, יהיה קל יותר לנקות אותן, יהיה נוח לדרוך עליהן ולשים עליהן רהיטים. רצפות לא אחידות בגובה הן לא רק דבר לא אסתטי – זה יכול להוות סכנה בטיחותית לכל דבר שעלולה לגרום לנו או לרהיטים בבית ומוצרי חשמל ליפול.

ליטוש שיש – יתרונות של ליטוש אבן

אחת הפעולות אשר דומות לפעולה של ליטוש שיש היא ליטוש אבן. ליטוש אבן זה למעשה ליטוש של אבנים גסות יותר במרקם מאשר אבן השיש. בדומה לצורך של ליטוש השיש שמאפשר לנו ליהנות מרצפה חלקה ואסתטית שבטוח יותר להשתמש בה גם כאשר מלטשים אבנים עושים זאת במטרה שהן יהיו יפות ובטוחות יותר לשימוש. חשוב לציין שפעולת הליטוש היא פעולה מורכבת ולא כדאי לנו לעשות אותה לבד בלי עזרה של איש מקצוע.
חברת ניקיון מקצועית תוכל ללטש עבורנו את השיש בבית שלנו כך שהוא יהיה בעל שכבה אחידה ומראה נקי מאוד לאורך חודשים ואפילו שנים.

ליטוש שיש ועבודות פוליש קריסטל

ליטוש שיש איכותי במיוחד הוא ליטוש שכולל עבודות של פוליש קריסטל. עבודת פוליש קריסטל היא עבודה בה מנקים לעומק את רצפות השיש ומבריקים אותן על ידי מריחה של חומר מיוחד. חומר זה ותהליך הניקיון ביחד עם הליטוש מעניקים לרצפה מראה מבריק ועמיד במידה רבה מפני שריטות ולכלוך. הפעולה המשולבת של פוליש קריסטל וליטוש השיש מעניקה לרצפה החיצונית או לרצפה הפנימית בבית שלנו מראה מדהים ומבריק שהופך את כל הבית ליוקרתי ויפה יותר.

ליטוש רצפת שיש

ליטוש שיש – למה שווה להשקיע בו?

שווה מאוד להשקיע בעבודות של ליטוש שיש. כאשר אנחנו משקיעים בטיפול ואחזקה של הרצפה בבית שלנו אנחנו מעלים את הערך הכספי שלו מבחינת שוק הנדל”ן ומה שקונים או שוכרים מחפשים. גם אם אנחנו לא מעוניינים להשכיר או למכור את הדירה שלנו – כדאי לנו עבור איכות החיים האישית שלנו להשקיע בעבודות תחזוקה של הרצפה בבית שלנו. כאשר הרצפה בבית מבריקה נעים יותר להזמין אורחים וחברים הביתה והמגורים בבית הרבה יותר נעימים. ליטוש האבן ביחד עם עבודות פוליש איכותית יכול להפוך את הבית שלנו לארמון מבריק שלא נרצה לצאת ממנו בגלל היופי הרב שלו והאסתטיקה המיוחדת בו. את עבודות הליטוש יש לעשות מדי תקופה של מספר שנים ולהקפיד לחזור עליהן על מנת לשמור על רצפה מבריקה ובטוחה לשימוש.

 

צריכים ליטוש שיש? התקשרו עכשיו!

1800-222-501

שירות בפריסה ארצית רחבה

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר