מה לבדוק בחברת ניקיון בתים

מה לבדוק בחברת ניקיון בתים

מה צריך לבדוק בחברת ניקיון בתים?

לפני ששוכרים חברת ניקיון יש כמה וכמה דברים שחשוב לברר עליהם. לאחר שבררתם על הנקודות הללו תוכלו לקבל החלטה באשר לחברת הניקיון המתאימה והטובה, זו שתוכל לענות על הצרכים שלכם ולספק לכם שירות משביע רצון.

בדקו לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון בתים:

אמינות – כאשר מזמינים נותן שירות שמגיע אליכם לבית ומבצע במקום פעולות שונות, אתם חייבים להיות בטוחים שאתם מתנהלים מול חברה אמינה. חברה שתוכלו לסמוך על העובדים ולדעת שהם מבצעים את הפעולות הרצויות כראוי. בנוסף הרי לא תהיו איתם בבית בזמן הניקיון – ואתם תהיו צריכים להאמין להם שלא יקרה שום נזק לבית חלילה ושהניקיון יהיה מעולה כמו שאתם אוהבים.
מקצועיות – הפן המקצועי הוא מרכיב חשוב. אמנם מדובר על פעולה שעשויה להראות פשוטה בעיניכם, אבל מי שמבין בתחום יודע שניקיון זה מקצוע – נכון כל אחד יכול לקחת סמרטוט ולנקות את השיש, אבל לדעת איך להוציא כתמי מלט מהמקלחת ללא שריטות זה כבר מקצועיות אמיתית. בנוסף למעשה יש לדעת כי בתחום הניקיון קיים מכשור מתקדם וחומרים מקצועיים שמאפשרים להשיג תוצאות נהדרות. כמו כן יש שיטות עבודה וטכניקות מתקדמות שרק חברות מקצועיות יוכלו לבצע אותם. בררו כי החברה אליה אתם פונים היא חברה מקצועית.
יעילות – כאשר מזמינים חברה חשוב לדעת כמה זמן עתידה המלאכה להתמשך, וכמה זמן התהליך יגבה מכם. שימו לב שיש חברות יעילות שתבצענה את העבודה בצורה טובה ובמהירות. לעומת חברות שכל פעולה לוקחת אצלם הרבה זמן וכל שירות מתמשך מעבר למצופה. תכנון נכון של העבודה והכרת שלבי העבודה של כל העובדים הוא הכרחי שפעולת הניקיון תסתיים גם בזמן הנכון וגם על הצד הטוב ביותר.
אחריות – פעולת ניקיון צריכה להיעשות באחריות רבה. כיוון שכאשר מנקים בית עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים למרצפות, לשיש או לכיורים. חברה אחראית תעשה שימוש בחומרים בטוחים בלבד, כמו כן היא תבדוק במקומות נסתרים מהי ההשפעה של החומר על המשטח כדי לא להזיק לבית. בנוסף חברה אחראית לא תשפוך כמויות גדולות של מים. ולמרות זאת – אנחנו בני אדם ואם קורה איזה שהיא תאונה – חברה אחראית גם תיקח אחריות לתיקון הנזק במהירות וביעילות לשביעות רצונכם המלאה
אדיבות – חשוב לכם להתנהל מול אנשי צוות אדיבים. אנשי צוות שינהלו את הפעולה באווירה נעימה ויהיו זמינים לענות לכם על שאלות ולבצע כל פעולה שאתם מעוניינים. וזאת כדי שאתם תהיו מרוצים מהעבודה והתוצאות תשבענה את רצונכם. חברה אדיבה זוכרת מי בעל הבית ואת מי חשוב לרצות בתהליך עבודת הניקיון. ובכלל הרבה יותר נעים לעבוד מול מישהו אדיב עם חיוך מאשר אדם זועף ולא סימפטי
שביעות רצון – כדאי לכם לקבל המלצות וחוות דעת מלקוחות שקבלו בעבר שירות אצל חברה זו. שוחחו ובקשו לקבל המלצות. במידה ולקוחות שבעי רצון מהחברה והם ממליצים עליה, זה בהחלט מדד משמעותי עבורכם. יש סיכוי טוב שגם אתם תהיו מרוצים מהחברה הזו. אל תתביישו לבקש מספרי טלפון של לקוחות אחרים ודאגו לשאול את השאלות הנכונות

אל תזמינו שירות לפני שאתם מבררים, חשוב לכם לברר היטב ולקבל את כל המידע הנחוץ לפני שאתם מחליטים על החברה שתספק לכם את השירות. כי רק חברה אמינה, מקצועית ויעילה, חברה שמעסיקה צוות אדיב ומשקיעה בשביעות הרצון של הלקוחות, תוכל לענות על הצורך שלכם!

 

בדקו אותנו – צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר