ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות ולובאים

ניקיון חדרי מדרגות – על ידי חברת סופר פוליש שעושה זאת במקצועיות

מגורים בבניין דירות משותף יכולים להיות אתגר מאוד גדול. כאשר אנחנו חולקים את החללים המשותפים בבניין שלנו עם דיירים נוספים אנחנו צריכים שחללים אלו יהיו נקיים ומטופחים. כך למשל חדר הלובי בבניין וגם חדר המדרגות הם חללים שחשוב מאוד לשמור על הניקיון שלהם. ניקיון חדרי מדרגות על ידי חברה מקצועית יכול לאפשר לכל דיירי הבניין ליהנות מהמגורים בבניין מאיכות חיים טובה מאוד. חברת סופר פוליש היא חברה שמנקה חדרי מדרגות במקצועיות רבה ובאיכות גבוה מאוד. החברה מתמחה בניקיון איכותי וסופר מקצועי של חדרי מדרגות בבניינים משותפים בכל אזור המרכז.

ניקוי חדר מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות – באופן מקצועי ואמין

כאשר אנחנו שוכרים חברת ניקיון מקצועית שתבצע עבודות של ניקיון חדרי מדרגות אחד הדברים הכי חשובים הוא המקצועיות והאמינות של עובדי החברה. כלל עובדי חברת סופר פוליש מתמחים בניקיון מקצועי ויסודי של חדרי מדרגות. כלל עובדי החברה הם עובדים אמינים מאוד שמעניקים שירות אדיב ללקוחות החברה. כאשר שוכרים מנקים שעובדים בחברה מסודרת ניתן להיות בטוחים יותר באמינות שלהם וביושר האישי שלהם. הכנסת עובדי ניקיון לבניין שלנו יכולה להיות הליך נעים מאוד ומכובד – כאשר עובדים אלו הם חרוצים ואמינים ואנחנו יודעים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

ניקיון חדרי מדרגות – למה חשוב לשמור על חדר מדרגות נקי?

ניקיון חדרי מדרגות מהווה פעולה חשובה מאוד. חדר המדרגות הוא אחד החללים המשותפים בכל בניין דירות (ביחד עם החצר המשותפת, המעלית, המקלט והלובי). חדר המדרגות למעשה מוביל לכל אחד מהבתים והדירות בבניין הדירות וכאשר הוא לא נקי לא נעים להגיע הביתה לדירה שלנו. ככל שחדר המדרגות שלנו יהיה נקי ומטופח יותר כך הניקיון הפרטי שלנו בבית יהיה איכותי יותר. כאשר אנחנו מקפידים לנקות את חדר המדרגות אז אנחנו לא סוחבים ממנו לכלוך לתוך הדירה הפרטית שלנו. דבר חשוב נוסף שיש לציין הוא שלפני שאורחים שבאים אלינו הביתה רואים את הדירה שלנו הם רואים את חדר המדרגות – אם אנחנו רוצים להרשים אנשים שבאים אלינו הביתה חדר המדרגות חייב להיות נקי כי זהו הרושם הראשוני מהדירה שלנו.

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות – יתרונות של ניקיון בעזרת חברת ניקיון מקצועית

ניקיון חדרי מדרגות על ידי חברת ניקיון מקצועית הוא בעל יתרונות רבים. עבודה מול חברה מסודרת יכולה לאפשר לנו להעסיק עובדי ניקיון שיש להם רישיון עבודה ושיש להם ביטוח. העסקת עובד ניקיון ללא ביטוח יכולה להיות צעד מסוכן מאוד מבחינה משפטית וכלכלית כי במקרה של תאונת עבודה הוא יכול לתבוע מאתנו מאות אלפי שקלים. כאשר אנחנו בוחרים לשכור חברת ניקיון אנחנו יכולים להיות בטוחים שמי שמנקה לנו את הבניין מועסק בתנאים הוגנים ומקבל שכר נאה לעבודה שלו.

“סופר פוליש” עובדת בתחום הנ”ל מספר שנים, ומתמחה בתחום זה. הניקוי נעשה לכל המבנה בלי יוצא מן הכלל, וכלה מהמדרגות, מעברים, לובי, מעלית, ויטרינות, דלת כניסה, חדר אשפה, שביל לכניסה, חניון, גרנוליט וכו. כמו כן, החברה מבצעת חידוש וניקוי חזק ומיוחד לחדר מדרגות ישן במיוחד, חידוש המדרגות, שיש בקירות, הלבנת הגרנוליט וכדומה.
העבודה מתבצעת 90 אחוז בצורה ידנית, ואנו מבריקים מדרגה מדרגה, כולל הפינות הקטנות. כמו כן, אנו מבצעים הסרה עמוקה של ספיגת חומרים והשחרה של המרצפות, ומסירים כתמים חזקים במיוחד, שומנים, וחומרים שנספגו עם השנים במדרגות. התוצאה הסופית היא חדר מדרגות שנראה חדש לכל דבר.
במעברים ובפוליש ניתן גם להוסיף “פוליש קריסטל” שיוצר מראה אחר ומעניק רושם עצום בכניסה לבניין.

צלצלו עכשיו לחברת סופר פוליש, ואנו נדאג שמדרגות הבניין ישאר מבריקות ונוצצות:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר