טלפון סופר פוליש

סופר פוליש חברת ניקיון ופוליש

ניקיון בית אחרי שיפוץ –

אל תעמיסו על עצמכם גם את ניקוי הבית אחרי שיפוצים

ניקיון בית אחרי שיפוץניקיון בית אחרי שיפוץ הוא אחת המשימות הקשות שיש, והסיבה לקביעה הזו פשוטה – קודם תכננתם שיפוץ, נעזרתם באנשי מקצוע שונים, ניהלתם עשרות שיחות טלפון ופגישות עם קבלן השיפוצים, עם האדריכל ו/או מעצב הפנים, הייתם בחנויות לממכר אריחי מרצפות, אביזרים סניטריים, מטבחים, ריהוט, מוצרי חשמל…  כבר בסוף השלב הזה התעייפתם. אחר כך התפניתם מהבית, או רק פיניתם חדר אחר חדר לשיפוץ – וזה היה מתיש. במהלך השיפוצים הקבלן עיצבן ומועד סיום העבודה המשוער נדחה ושוב נדחה. לבסוף הגיע הזמן המאושר שבו הבנתם שיש לכם בית או דירה משופצים כלבבכם, אבל במקביל גם הבנתם שעכשיו חובה עליכם לדאוג לניקיון בית אחרי שיפוץ. עיתוי הצורך בניקיון בית אחרי שיפוץ הוא כל כך גרוע – בדיוק כשאתם כבר נטולי כל כוח ויכולת ביצוע.

אבל גם אם הייתם מלאי אנרגיה ומרץ, הרשו לנו לגלות לכם שלא הייתם יכולים לעסוק בניקיון בית אחרי שיפוץ לבד, מבלי לשכור חברת ניקיון מקצועית ומיומנת, וכאן בדיוק חברת סופר פוליש נכנסת לתמונה.

ניקיון דירות אחרי בניה

ניקיון אחרי שיפוץ

הבית עבר שיפוץ לאחרונה? הפועלים סיימו את עבודתם ואתם נשארתם עם כל הבלאגן והלכלוך? תנו לסופר פוליש לנקות עבורכם את הבית במקצועיות.

חברת ניקיון לבתים

ניקיון יסודי

עם וותק של למעלה מ20 שנה, המכשור המתקדם ביותר, וחומרי ניקוי איכותיים במיוחד, חברת סופר פוליש תבצע ניקיון יסודי במיוחד לבית או למשרד שלכם.

חברת ניקיון לבית במרכז

ניקיון לפני אכלוס בית חדש

קניתם בית חדש, חיכיתם המון זמן עד שייבנו אותו וכל מה שעוצר אתכם כרגע מלהיכנס לדירה הוא ניקיונה? חברת סופר פוליש מבצעת ניקיון דירות חדשות בצורה ייסודית.

ניקיון בית אחרי שיפוץ – למה לא כדאי לנקות את הבית לבד אחרי שיפוץ?

ניקיון בית אחרי שיפוץ אינו דומה לניקיון יסודי של בית, נניח כמו שאתם מכירים מפסח. ניקיון בית אחרי שיפוץ כרוך בהרבה פעולות שמצריכות ציוד רציני, ידע וניסיון עשיר, חומרי ניקוי ייחודיים, וכוחות פיזיים גדולים.

אם תנסו למרק לבד, למשל את הצבע שלכלך את הפאנלים או הרצפות, או את הרובה שנותרה בשולי המקלחון, או לאסוף כל גרגר אבק שהותירו עבודות השיפוץ, או להבריק את הרצפה הלגמרי חדשה שהשיפוץ איבק והרס לה כל ברק – אם תנסו את כל אלו בכוחות עצמכם, או רק פעולה אחת מהמבחר, תגלו מיד שניקיון בית אחרי שיפוץ הוא עבודה למקצוענים בלבד.

פוליש וניקיון אחרי שיפוץ

פוליש רצפות

רוצים לשמור על מראה הרצפה נקי ומבריק לזמן רב? חברת סופר פוליש מבצעת פוליש לרצפה למגוון סוגי רצפות בדרך מקצועית במיוחד, ובעזרת החומרים הטובים ביותר.

פוליש לרצפה לפני ואחרי

פוליש ווקס לבית

פוליש קריסטל המכונה גם קריסטליזציה יעניק לרצפת הבית שלכם מראה רטוב ומבריק. תהליך זה מתבצע על ידי חברת סופר פוליש בעזרת ציוד וחומרים מיוחדים.

ניקיון שטיחים עם מים

ניקוי שטיחים

אנו בחברת סופר פוליש משתמשים במגוון מכשירים שונים לניקוי שטיחים. ברשותנו חומרים שונים לניקוי שטיחים, כל מכשיר וחומר מותאם במיוחד לשטיח שברשותכם.

בכלל, הוצאתם על הבית ושיפוצו כבר כל כך הרבה כסף, אז בעוד סכום כסף קטן יחסית, חברת סופר פוליש תבריק עבורכם את הבית לאחר השיפוץ. ניקוי לדירות ובתים לאחר שיפוץ או בניה מצריך ידע מקצועי ושימוש בחומרים המתאימים לכך. סופר פוליש מעמידה לראשותך צוות של עובדים מנוסים ואחראיים לביצוע כל סוגי עבודות הניקיון הנידרשים תוך משים דגש על הפרטים לקבלת תוצאה מושלמת.

אנו נותנים שירות במגוון סניפים בכל רחבי הארץ.
בחרו את אזור המגורים שלכם.

1800-222-501
חומר הברקה לרצפה
חומר לפוליש קריסטל
פוליש קריסטל - חומר שני

מהם היתרונות של סופר פוליש בניקוי דירה לאחר שיפוץ?

מלבד מה שכבר הוזכר כאן קודם בדבר הורדת הנטל מכתפיכם, היתרונות הנוספים של סופר פוליש הם:

  • לבד תצטרכו לקנות כימיקלים חזקים מאוד, ומאחר שאין לכם את הידע או מכונות ייעודיות לעבודה, בסופו של דבר לניקיון בית אחרי שיפוץ על ידיכם לא יהיו אותן תוצאות כמו אם הוא יעשה על ידי חברה סופר פוליש.
  • אתם עלולים לגרום נזק לרצפות שלכם, או לפרטים משופצים וחדשים (ויקרים) שעשויים למשל מזכוכית או מנירוסטה מחוסמת, בגלל שימוש כימיקלים לא נכונים, ובסוף תבזבזו כסף בתיקון הדברים שנהרסו, כל זאת כשיכולתם מלכתחילה לסמוך על חברת סופר פוליש.

צריכים ניקיון אחרי שיפוץ?

סיימתם לשפץ את הבית? אל תתלבטו יותר מדי. תנו לנו לדאוג לניקיון הבית שלכם. הניסיון הרב שצברנו במשך השנים, ומקצועיות העובדים שלנו יבטיחו לכם שקט גדול בניקיון הבית המשופץ. צלצלו עכשיו 1800-222-501

פוליש לקרמיקה
ניקוי בתים ודירות לאחר שיפוץ
הברקת רצפה וניקיון בתים
ניקיון בתים פרטיים לאחר בנייה

מבצעים

ניקיון דירות

למזמינים דרך האתר ניקיון דירה – 25% הנחה. ניקיון דירות בבתים משותפים בעזרת חומרי הניקוי האיכותיים ביותר ומכשור חדיש.

ניקיון בתים

15% הנחה למזמינים ניקיון בית דרך האתר. ניקיון של בתים פרטיים עם צוות מיומן ומקצועי.

ניקוי/חידוש/הסרת רובה

30% הנחה על ניקוי/חידוש/הסרת רובה למזמינים דרך האתר. הזמן עושה את שלו ולעיתים יש צורך לטפל ברובה. תנו לנו לעשות זאת.

פוליש ווקס

20% הנחה לפוליש ווקס למרצפות למזמינים דרך האתר. העניקו למרצפות שלכם מראה נקי וחדש יותר.

ניקיון דירה לפני מעבר

25% הנחה למזמינים ניקיון דירה לפני מעבר. צריכים לפנות את הדירה? אנו נדאג שתמסרו אותה נקייה ומצוחצחת.

חידוש מרצפות

20% הנחה למזמינים שירות חידוש מרצפות של סופר פוליש. המרצפות בבית מיושנות? הגיע הזמן לחדש אותן.