ניקיון דירות – כל שירותי ניקיון לדירה

חברת ניקיון דירות מומלצת - שירות ניקיון לדירה אמין ומקצועי

מזל טוב אתם עוברים לגור בדירה חדשה! מעבר לדירה חדשה כולל הרבה מאוד חוויות רגשיות כמו לחץ, התרגשות וציפייה. כאשר אנחנו עוברים לגור בדירה חדשה אנחנו רוצים לעבור לגור בדירה שהיא נקייה ומטופחת. ניקיון דירה חדשה הנעשה על ידי חברה סופר מקצועית יכול לאפשר לנו ליהנות מדירה מבריקה ויפה מאוד. חברה מקצועית תוכל לנקות את כל החדרים והחללים בדירה החדשה שלנו כולל את חדרי השינה, המטבח, הסלון וחדרי השירותים והאמבטיה באופן שהם יהיו מבריקים ונוצצים מרוב ניקיון.

סופר פוליש כאן בדיוק בשביל זה, עם צוות מיומן מקצועי ומסור. אנחנו משתמשים בכלים המקצועיים והמתקדמים ביותר וההמלצות עלינו הם כמובן רבות ומגוונות.

שירותי ניקיון דירה

חברתנו מספקת שירותי ניקיון לדירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם ציוד מקצועי ובעזרת צוות מיומן ומקצועי.

ניקיון בית או דירה מהיום להיום בהתראה קצרה וללא כל תוספת תשלום במחיר. והשירות – מושלם!

לאחר שיפוץ נשארים תמיד כתמים קשים של צבע, רובה וטיח. בנוסף אנו מבצעים ניקוי חלונות ומסגרות ומבצעים פוליש מקצועי עם מכשור חדשני.

חברת ניקיון לדירה – הורידו מהראש דאגה גדולה

כולם יודעים שמעבר דירה הוא פרויקט ענק. לא קל לארוז את חייכם בקופסאות קרטון ולהסיע את כל תכולתו של הבית הישן לבית החדש. גם רגשית זה קשה אפילו אם מעבר הדירה הוא שדרוג של חייכם. המהומה הזו בחפצים הכי אישיים, חוסר הסדר והארגון וכן כל האבק וההזנחה שצצים מאחורי הרהיטים שנחו שנים באותה נקודה – כל אלו מתישים מאוד. אתם לבטח נעזרים בשירותיה של חברת הובלות בכדי לשנע את הקרטונים והציוד האחר מהמקום הישן אל הדירה החדשה, אבל רבים חוסכים ומחליטים לנקות לבדם את הבית החדש בטרם הכנסת חפציהם אליו. יש החושבים שניקיון בית פנוי מחפצים יהיה פשוט מאוד. הם כמובן טועים. הרי הבית הזה שימש בעבר הלא רחוק אחרים שהותירו את חותמם בו – כתמים ושריטות על המרצפות ועל החרסינה בשירותים ובאמבט, אבק ולכלוך בארונות, שומן על השיש במטבח. וגם אם הדירה הייתה פנויה לחלוטין, או שאתם אפילו נכנסים לבית חדש מהניילונים, עדיין יש בו לבטח שאריות טיח וצבע, שפשופים על הרצפות שהותירו הפועלים שעבדו בו, המון סיד ואבק ושאר גורמים שלא כדאי להזניח. אתם חייבים עזרה בדמות חברת ניקיון לדירה החדשה – חברת סופר פוליש!

רוצים לקרוא עוד על שירותי ניקיון לדירה?

ניקיון דירה ישנה

מעבר לדירה ישנה

מעבר לדירה ישנה הדירה מוזנחת? לא משופצת? מושכרת ואין תקציב?! לא נורא. סופר פוליש תחדש, ותיתן ניקוי יסודי, כך שהדירה תראה כמו חדשה ונקייה מתמיד.

לקריאה »
כלים לניקוי דירה

מעבר לדירה חדשה

הניקוי של הקבלן אינו מספיק ונשאר מלט, אבק, טייח, צבע,דבק, רובה וכדומה, ומטרתנו לתת לך להיכנס לדירה נקייה ומבריקה! מה מנקים במעבר לדירה החדשה “סופר

לקריאה »
שטיפת רצפות וניקיון לדירה

חברת ניקיון לדירה

מדוע חייב להזמין חברת ניקיון לדירה לאחר שיפוץ? סיימתם תהליך של שיפוץ? אתם מייחלים לראות כבר את הבית החלומי שלכם, הבית שהשקעתם בו כל כך

לקריאה »
סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר