ניקיון בתים או דירות לאחר שיפוץ

כאשר אנו משפצים אנו נתקלים בבעיות רבות, באיזה קבלן לבחור, כיצד לעצב את הבית ברמה גבוהה ביותר ובאיזה בעלי מקצוע לבחור שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר. כל אלו הם בעיות כבדות משקל, אך צריך לזכור כי הבעיות בשיפוץ אינן מסתיימות כשהוא מסתיים אלא הן רק מתחילות. הכוונה כמובן אל ניקיון לאחר שיפוץ שצריך לערוך בבית. ניקיון לאחר שיפוץ הוא כורח המציאות ורבים חייבים לחשוב כיצד הם עושים אותו בצורה הטובה ביותר. לאחר שיפוץ לא ניתן להיות בבית ללא ניקיונו ואת זאת חייבים לזכור.

ניקיון בתים או דירות לאחר שיפוץ – לקחת חברת ניקיון לאחר שיפוץ או לנקות לבד?

שאלה כבדת משקל המטרידה רבים היא האם כדאי לי לנקות את הבית באופן עצמאי ולבצע את כל העבודה לבד. ראשית חשוב להבין כי ניקיון לאחר שיפוץ אינו דומה לניקיון רגיל ומדובר במשימה מורכבת בהרבה ממה שאנו מכירים ביום יום. הלכלוך והזוהמה לאחר השיפוץ הם נוראים וספק אם בכלים רגילים ניתן לנקות אותם כמו שצריך. עלינו לזכור כי ניקיון לאחר שיפוץ הוא מחויב המציאות ולא ניתן לבצע זאת באופן עצמאי. הבלגן שנוצר לאחר השיפוץ הוא עצום וקשה מאוד להקדיש לו זמן לניקיון שלו כאשר אנחנו צריכים לסדר את הבית. מלאכת סידור הבית אינה משתלבת במלאכת ניקיון הבית ועל כן חובה לבחור בחברת ניקיון שתבצע את העבודה.

עלות מול תועלת – בין אם אתם רוצים לנקות דירה של 4 חדרים או בית של 8 חדרים ומעלה, ניקיון לאחר שיפוץ עשוי לקחת זמן לא מבוטל במיוחד במקרים (בדרך כלל) שרק בני הזוג נאלצים להתמודד עם היקף עבודה רב, ניקיון החלונות, ניקיון הריצפה, ליטוש רצפות, הסרת כתמים מהריצפה, צביעה במקומות שנוצרו לכלוכים ועוד משימות רבות שעשויות לגזול ממכם זמן יקר, אנרגיות ובשורה תחתונה לא להגיע למצב הרצוי שבה הדירה נקייה לחלוטין.

ניקיון לאחר שיפוץ – בעזרת סופר פוליש 🙂

להזמנת שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ דרך חברת סופר פוליש ישנם יתרונות רבים, במהלך השנים האחרונות יצרנו מנגנון זול ואיכותי (ממש ככה) שמסייע לנו לספק לכם יכולת להוביל את הדירה והבית שלכם למצב מושלם. הכניסה לבית תהיה מושלמת וניחוח הניקיון גם הוא, היתרונות שלנו:

איכות – בכל מקרה בו תזמינו שירותי ניקיון לדירה שלכם או לבית, תרצו לוודא שאכן התהליך יבוצע ברמה הגבוהה ביותר, במהלך השנים יצרנו מנגנון של בקרת איכות לספק רמה גבוהה של הברקה ונקיון לבית.

מחיר – המחירים שלנו נקובים למטה מבוצעים בשקיפות מלאה.

שירות – האנשים שאיתם תעמדו בקשר לכל אורך התהליך, הם אנשי שירות, כאנשי שירות חשוב לנו יותר מהכול הוציא את הלקוח מרוצה (לא קלישאה) זה משרת ישירות את היחס והתוצאה.

טכנולוגיה – אצלנו בסופר פוליש אנו מקפידים להכניס מוצרים שנבחרו בקפידה לטובת הלקוחות שלנו, חומרי ניקיון, מכונות פוליש להביא למקסימום תוצאה בניקיון הדירה.

מהירות – חברת סופר פוליש מרכזת סניפים רבים בפריסה ארצית, לחברה יש יכולת לספק במהירות ללא התראה ראשונית שירותי ניקיון בתים ודירות במרכז , ניקיון בתים ודירות בדרום, ובצפון בו זמנית.

 

מחירון ניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ או לפני כניסה לדירה חדשה:

  • בתים ודירות עד 2 חדרים בגודל עד 65 מ”ר  המחירים נעים בין 550 עד 1250
  • בתים ודירות עד 3.5 חדרים בגודל עד 90 מ”ר  המחירים נעים בין 800  עד 1350 
  • בתים ודירות עד 4.5 חדרים בגודל עד 115 מ”ר  המחירים נעים בין 900  עד 1450 
  • בתים ודירות מעל 6 חדרים בגודל עד 200 מ”ר  המחירים נעים בין 1300  עד 1800 

* חשוב לציין שמחירון זה כפוף להערכה לאחר שיחת טלפון והבנת הצרכים.

פירוט עבודת ניקיון דירות או בתים לאחר שיפוץ בשקיפות מלאה:

אנו מקפידים להגיש פירוט מלא ומסודר, המתאר לפרטי פרטים את העבודה שאנו עושים ולקחת אחריות מלאה על העבודה, במיוחד כאשר אנחנו מסיימים לבצע את העבודה נציג מטעמינו באופן קבוע, מבצע סריקה מלאה לפרטי פרטים, לוודא שהגימורים איכותיים, שהניקיון מסודר.

 

ניקיון לאחר שיפוץ – מדוע כדאי לבחור בחברת ניקיון איכותית?

ככל שנבחר בחברת ניקיון יותר איכותית כך הניקיון שלנו יהיה ברמה יותר גבוהה. על החברה המנקה בבית שלנו להיות ברמה גבוהה במיוחד ולבצע את עבודתה כמו שצריך בכדי שאנו נהיה מרוצים ממנה. אסור לזלזל בכלל ברמת חברת הניקיון מכיוון שזהו חלק מכריע בבחירה של חברת ניקיון. חברה איכותית תשתמש בתכשירים ובמכשירים באיכותיים ביותר ותעשה עבודה ללא פשרות. ניקיון לאחר שיפוץ הוא אינו משימה קלה כלל וכלל ולא כל אחד יכול לבצע זאת ברמה הגבוהה ביותר, אלא צריך לבחור בחברה איכותית ומומחית בתחומה שיודעת את העבודה כראוי.

בית נקי לאחר שיפוץ

סופר פוליש – החברה הטובה לניקיון לאחר שיפוץ

כפי שכבר הבנו לא כל חברה מתאימה לנקות את הבית לאחר שיפוץ ויש צורך בחברה איכותית שתבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. זוהי בדיוק סופר פוליש, חברת הניקיון הטובה ביותר בכדי לבצע ניקיון לאחר שיפוץ. סופר פוליש אינה מוכנה להתפשר על מאום בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר והיא תעשה הכל בכדי שאתם תקבלו את המגיע לכם ותהיו מרוצים מהשירות שלכם. סופר פוליש מתמחה בניקיונות לאחר שיפוץ ועושה זאת ברמה הגבוהה ביותר. הזמינו את חברת סופר פוליש ותהנו מחברה איכותית המטפלת בכם בכפפות של משי והכל בכדי שהבית שלכם יהיה נקי לאחר השיפוץ ואתם תהיו מרוצים. זכרו כי סופר פוליש היא לא עוד חברת ניקיון.

 

 

בדקו לפני בחירת חברת ניקיון – צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

שירות בכל רחבי הארץ

Recommended Posts