ניקיון דירה לפני מעבר או לפני אכלוס

מחפשים חברת ניקיון לדירה לפני איכלוס או ניקיון לפני מעבר?

ניקיון דירה לפני מעבר זה פעולה מאוד מורכבת שיכולה לגזול מאתנו זמן ומאמץ רבים. אם אנחנו רוצים שהדירה שלנו באמת תהיה מבריקה ואנחנו לא רוצים להוציא על הניקיון שלה אנרגיה רבה, זמן וכסף הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות זה פשוט לשכור חברת ניקיון מקצועית שתנקה את הדירה עבורנו. החברה המקצועית תוכל תוך יום עבודה אחד להבריק את הדירה שלנו ולהפוך אותה לדירה ייחודית, יוקרתית ויפה מאוד מבחינה אסתטית והיגיינית. כדאי לשכור חברה מקצועי שתנקה את הדירה בין אם אנחנו עוברים לגור או בין אם אנחנו עוזבים אותה בשביל למכור אותה למרבה במחיר.

חברת “סופר פוליש” היא חברת ניקיון מומלצת כבר שנים רבות עם צוותים מנוסים ומקצועיים המשתמשים בחומרים בעלי תו תקן ומהחברות הטובות והמתקדמות בתחום.

חברת ניקיון לדירה לפני כניסה עם המלצות אמיתיות!

החיפוש אחר חברת ניקיון דירות יכול להיות מתיש ולא קל. לכן חשוב לבחור חברה מומלצת תחום. חברה שבאמת זכתה להמלצות אמיתיות ולא מדודה בפייסבוק. 

חברת ניקיון דירות “סופר פוליש” היא בדיוק החברה שאתם צריכים – עם ניסיון עשיר בתחום, היא מעניקה שירותים רבים ופתרונות ניקיון לדירות בכל הארץ ובמחירים נוחים.

חלק מהשירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו הם: ניקיון ופוליש, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, נקיון דירות ובתים, הברקות רצפה ועוד.

לחברה עובדי ניקיון וצוותים בעלי ידע וניסיון עשירים ביותר והכי חשוב עם אהבה למקצוע הניקיון. 

ניקיון לפני כניסה או לפני מעבר במחירים מעולים

הדירה מוזנחת? לא משופצת? מושכרת ואין תקציב?! לא נורא. סופר פוליש תחדש, ותיתן ניקוי יסודי, כך שהדירה תראה כמו חדשה ונקייה מתמיד.
בדירה הישנה הצטברו כתבים ואבק בתריסים? אל חשש, אנו ננקה ונסבן את כל התריסים, חלונות, ויטרינות, מסגרות ומסילות, וניתן אור לכל חלון וחלון, את הדלתות הישנות נשפשפף וננקה מכל אבק ואבק, וכל מה שיוצא בזה כגון סורגים, מעקים, רשתות, מרפסות, ויטרינות וכו’.

במקלחות, אמבטיות ואריחים ישנים, “סופר פוליש” מתמחה במיוחד בהורדת כתמים, השחרה ועובש. הלבנה חזקה במיוחד תעשה לכם את האמבטיה נקייה כחדשה, ובהתאם לכך גם הכיורים, השירותים והברזים.
כמו כן, את המטבח ננקה משומנים וכתמים שהצטברו עם השנים, נגרד, נקלף, ננקה, נלבין ונחדש גם במטבח את האריחים, וכמו כן ננקה את הפאנלים מצבע וכתמים, ולפי הנדרש נקרצף ונלבין את המרצפות וגם נבריק אותן.

רוצים לקרוא עוד על ניקיון לפני כניסה לדירה?

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון בתים או דירות לאחר שיפוץ כאשר אנו משפצים אנו נתקלים בבעיות רבות, באיזה קבלן לבחור, כיצד לעצב את הבית ברמה גבוהה ביותר ובאיזה בעלי

לקריאה »
מטאטא לניקיון דירה

ניקיון דירה לפני מעבר

ניקיון דירה לפני מעבר באמצעות חברת ניקיון מקצועית הבית שלנו הוא לא רק המקום בו אנחנו גרים הוא גם הנכס הכי יקר שלנו. כאשר אנחנו

לקריאה »
סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר