פוליש ווקס

פוליש ווקס

פוליש ווקס

פוליש ווקס – לסוגים עמידים של רצפות

בשביל רובנו רצפה היא פשוט רצפה. רובנו לא מבדילים בין סוגים שונים של רצפות כמו רצפת פרקט או רצפת שיש. למעשה קיימים עשרות סוגים שונים של ריצוף לבית וכל סוג ריצוף דורש תחזוקה אחרת. כך למשל סוגים עמידים של רצפות זקוקים לעבודות פוליש מסוג פוליש ווקס. פוליש זה נועד לחזק את הרצפות ולהפוך אותן למבריקות יותר. חשוב לבצע עבודות פוליש לרצפות כי עבודות אלו יכולות לחדש רצפה ישנה ולהפוך אותה לרצפה שנראית כמו חדשה. עבודות אלו יכולות לסייע לנו להפוך את הבית שלנו למקום יוקרתי ונעים יותר. בדירות חדשות או משופצות, פוליש ווקס נעשה לאחר עבודת ניקיון הדירה.

פוליש ווקס – פוליש באמצעות מריחה של שכבות שעווה

עבודות פוליש ווקס הן למעשה עבודות בהן מורחים שכבות שונות של שעווה על הרצפה. עבודות אלו גורמות לרצפות כמו רצפת פרקט למשל להיראות מבריקה יותר. עבודות אלו דורשות ידע מקצועי ומיומנות טכנית ולכן כדאי להזמין חברה מקצועית שתבצע אותן. היתרון בעבודות אלו הוא שלאחר שמבצעים אותן האפקט שלהן נשמר לאורך זמן רב. יש לעשות פוליש לרצפה אחת לכמה שנים. כמובן שבמקרים בהם הרצפה יותר בלויה, ישנה או שחוקה יש לבצע את עבודות הפוליש בתכיפות צפופה יותר של אחת לכמה חודשים. את העבודות יש לבצע לפי הצורך ולפי המצב העדכני של הרצפה שלנו.

פוליש ווקס – יתרונות לדירות פרטיות

טיפולי פוליש ווקס לרצפות יכולים להתאים מאוד לרצפות של דירות פרטיות. כאשר אנחנו גרים בדירה פרטית ואנחנו רוצים שהיא תהיה יפה ומטופחת לא מספיק לשטוף בה את הרצפה ולנקות אותה. אם אנחנו רוצים לשמור על דירה יוקרתית במצב טוב אנחנו חייבים לבצע בה עבודות שדרוג וניקיון עמוקות יותר כמו עבודות פוליש. לאחר ביצוע הפוליש לרצפה שלנו נוכל ליהנות מאוד מהדירה שלנו כאילו היא דירה חדשה. חשוב לציין שכאשר מבצעים עבודות פוליש חשוב לפנות את הדירה שלנו מפרטי הריהוט השונים שעומדים על הרצפה – כי איפה שיש ריהוט לא ניתן לבצע פוליש. מה שעושים בדרך כלל הוא ריכוז כל פרטי הריהוט בפינה אחת של הבית ולאחר ביצוע עבודות הפוליש מחזירים את הרהיטים למקומם ומבצעים בפינה בה הם היו קודם גם פוליש.

פוליש ווקס לרצפה

פוליש ווקס – באמצעות חברה מקצועית

כאשר אנחנו רוצים לנקות את הבית שלנו ולשדרג אותו לא כדאי לנו לעשות אותו לבד. עבודות פוליש ווקס הן עבודות שצריך להשאיר לחברות ניקיון מקצועיות. חברה מקצועית שתחום המומחיות שלה הוא פוליש תוכל לסייע לנו לבצע את הפוליש לרצפה שלנו בלי טעויות ותקלות מיותרות. כאשר אנחנו מנסים לבצע פוליש לבד ללא חברת פוליש אנחנו יכולים להזיק לרצפה שלנו בכלל חוסר בידע מקצועי או בגלל חוסר מיומנות ומקצועיות שאין לנו – כי עבודות פוליש זה לא המקצוע שלנו. חברה מקצועית תוכל לבצע פוליש איכותי ויפה מאוד כך שהרצפה שלנו תהיה יוקרתית יותר בסוף התהליך.

 

רוצים גם אתם פוליש ווקס? התקשרו עכשיו!

1800-222-501

שירות בפריסה ארצית רחבה

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר