פוליש לחדרי מדרגות

פוליש לחדרי מדרגות

פוליש לחדרי מדרגות

מתי כדאי לבצע פוליש לחדר מדרגות?

פוליש לחדרי מדרגות הוא אחת מפעילויות הניקיון שמאפשרות לשמור על ההיגיינה הסביבתית. מכיוון שבחדרי מדרגות נעשה שימוש שוטף – שמירה על ההיגיינה שלהן מועילה גם לבריאות האישית של כל אדם שעושה בהם שימוש.
פוליש זה ניקיון עמוק של שכבת הרצפה העליונה וציפוי שלה בחומר מגן מיוחד. הפוליש מאפשר להחזיר לחדרי המדרגות את הברק והחיוניות שאבדו להם במהלך הזמן. לכן מומלץ לבצע פוליש לחדרי מדרגות פעם בכמה חודשים – מה שמאפשר לרצפה להישאר מבריקה, חזקה ונקייה למשך זמן ממושך.
עם זאת, לא תמיד יש הזדמנויות לבצע פוליש כזה באופן שוטף וקבוע והסיבות לכך שונות, למשל מחסור בזמן כאשר מדובר בחדרי מדרגות פרטיים, בעיות בוועד הבית שלא מאפשרות ליהנות משירותי ניקיון יעילים, בעיות עם חברת הניהול של הבית המשותף שפוגעות בניקיון המבנה ועוד. עם זאת, יש מספר מצבים שבהם ביצוע של פוליש לחדרי מדרגות הוא בגדר הכרח. ואלו הם:

פוליש לחדרי מדרגות שנמצאים בבתים משותפים

• מכירת הנכס – פוליש לחדרי מדרגות יאפשר לנכס הנמכר להיראות מושך ואטרקטיבי יותר בקרב הקונים הפוטנציאליים. לכאורה מדובר בעניין שולי, אבל “אין אפשרות שנייה לרושם ראשוני” כמאמר הביטוי גם כאשר מדובר בנכסי נדל”ן. יתרה מזאת – רושם זה יכול במקרים רבים לקבוע את גורלה של העסקה כולה לשבט או לחסד.
• שיפוץ הנכס – שיפוצים בבניין כלשהו לעיתים קרובות כלולים בלכלוך שיכול להזיק לרצפת חדר המדרגות. במקרים אלו פוליש לחדרי המדרגות יכול לא רק לשקם את הרצפה, אלא גם לתת לבניין כולו מראה חדש שמעניק ערך מוסף לשיפוצים.

פוליש לחדרי מדרגות שנמצאים בבתים פרטיים או בבתי עסק

• פינוי הנכס – כל פינוי של נכס מצריך את השארתו נקי עבור הדיירים הבאים. ברוב החוזים ניקיון זה הוא בגדר חובה – מה שהופך פוליש לחדר מדרגות לאלמנט הכרחי בכל בניין שכולל חדרי מדרגות.
• כניסה לנכס- כניסה לנכס חדש מצריכה לרוב ביצוע של פעולות תחזוקה שונות, למשל התאמת הנכס לצרכי ודרישות הדיירים החדשים, עיצוב הנכס ועוד. בנכסים שכוללים חדרי מדרגות פוליש הוא אחד מפעולות התחזוקה האלו – מה שהופך אותו לחובה.
• ניקיון שוטף – עסקים שנמצאים בבתים פרטיים או בבנייני משרדים חייבים לשמור על חזות מקצועית. אחת הדרכים להבטיח חזות זאת היא באמצעות ניקיון שוטף שמקנה לעסק מראה אסתטי ונקי. אמנם אסתטיקה משפיעה לטובה על העובדים ועל התפוקה, אבל יש בכוחה גם לשמור על מאגר הלקוחות הקיימים ואפילו למשוך לקוחות חדשים.

 

צריכים פוליש לחדר המדרגות? חייגו:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר