פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

לחדש את הבית עם פוליש לרצפה

פוליש לרצפה מספק דרך נהדרת להחזיר את הברק והיופי לבית. אם תהיתם מה תורם בעצם פוליש לרצפה וכיצד ניקוי הרצפה באופן מקצועי יכול להיות מועיל בעברכם אנחנו כאן כדי לספר לכם קצת על התהליך ויתרונותיו. כי לא רק שטיחים מפגינים סימנים של שחיקה. שימוש קבוע במשטח קשה, כמו רצפה, עלול לגרום ללכלוך להפוך למעין עפר-אבק, שחודר גם לתוך משטחים קשים ולחריצים שביניהם, שהסרתו דורשת ניקוי רצפה יסודי יותר מאשר שטיפת רצפות רגילה, זאת אומרת – פוליש לרצפה.

 

איש לא מתייחס באמת לשאלה אם שולי החדר או המסדרון מבריקים וצחורים, אבל כולנו בהחלט מעוניינים שהחלקים שעליהם אנו צועדים ושאותם אנו רואים בחדרי הבית לא יהיו מלוכלכים, משופשפים וחסרי ברק. משטחי הרצפות הקשים הם אמנם עמידים מאוד, אבל בדיוק כמו בכל מקום שיש בו “תעבורה” רבה, גם הם זקוקים לטיפול בקביעות כדי להיראות במיטבם.

 

למה חשוב לעשות פוליש לרצפה דווקא אצל אנשי מקצוע מומחים?

ניקוי רצפה דורש טכניקות ומוצרים שונים בעבור כל סוג של חומר שממנו עשויה הרצפה בביתכם. הדרך שעשויה לשמש לטיפול ברצפת באריחי קרמיקה לא יכולה להיות אידאלית לטיפול ברצפת שיש, למשל. אנשי מקצוע שמיומנים בפוליש לרצפה יהיו מצוידים בניסיון ובידע שימנע טעויות נפוצות בהליך פוליש לרצפה ולכן – אל תנסו לעשות פוליש לרצפות שלכם בעצמכם.

 

מלבד עבודת פוליש לרצפה באיכות גבוהה, לעובדים מקצועיים יש גם את היתרון של מתן הדרכה ומידע נכונים על הדרך העתידית לטיפול במשטח הרצפה הספציפי שלכם. יש אנשים שמתעסקים בהברקת הרצפות שלהם לבדם ומשתמשים לשם כך בכל מני טריקים של תחזוקה, כמו באמצעות שימוש באמוניה או בחומץ. לחומרים אלו יכולה להיות השפעה שלילית על האיטום של הרצפות, מה שיכול להביא יותר נזקים מתועלת. חלק מהמוצרים עלולים גם להשאיר שאריות שבסופו של דבר ימשכו ויצברו יותר לכלוך. שימוש באקונומיקה על אריחי רצפה סטנדרטיים, למשל, עלול לגרום לכרסום של השכבה העליונה של המרצפות וכתוצאה מכך ייווצר שטח נקבובי יותר שנוטה להפוך ליותר מלוכלך ומוכתם.חברת ניקיון המיומנת בביצוע פוליש לרצפה באופן מקצועי ומתוך ידע וניסיון תדע בדיוק במה להשתמש וממה להימנע.

פוליש לרצפה לבית נקי

עוד פעולות שמתווספות לפוליש לרצפה

חומרים כמו אריחי קרמיקה, עץ, פורמייקה, לינוליאום, גרניט, שיש, אבן ולבנים הם חלק מסוגי חיפויי הרצפות הקשים הנפוצים כיום. מלבד טאטוא ושטיפה, או ניגוב (פרקטים) בשביל להבטיח תחזוקה נאותה של משטח קשה, כולל טיפול בשעווה, מירוק, צחצוח, וקרצוף, יש לבצע פוליש לרצפה בהתאם לסוג החומר שמחפה אותה. בחלק מהמקרים אחרי ליטוש פוליש לרצפה יש צורך גם בציפויים מיוחדים שיאריכו את חיי המשטח ואת עמידות הטיפול.

 

צריכים פוליש לרצפה? חייגו:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר