פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

 

מה זה פוליש קריסטל

פוליש קריסטל או קריסטליזציה הוא תהליך ניקוי שנעשה באמצעות שכבה של מיקרו קריסטלים. כאשר מיקרו קריסטלים אלו עובדים ריאקציה כימית (למשל כתוצאה מחימום צמר פלדה ע”י מכונת דיסק) הם עוטפים את הרצפות בשכבת ציפוי המספקת להן הגנה, עמידות וברק לאורך זמן ומספקים בכך רמה גבוהה של ניקיון.
פוליש קריסטל הוא טכניקה שבה נעשית הברקה של רצפות באמצעות החדרת חומר הברקה אליהן – מה ששומר על מראה הרצפות לאורך זמן, בעיקר רצפות שיש ואבן שנמצאות במקומות הומי אדם שבהם נדרשת חזות מקצועית וניקיון מקסימלי (בתי מלון, מסעדות, קניונים, בתי עסק ועוד).

היתרונות של פוליש קריסטל

ניקוי הרצפות באמצעות פוליש קריסטל מונעת מהם לסבול מסימני גרירה או שריטות בעתיד (למשל כתוצאה מהזזת רהיטים ותנועתיות רבה בחלל.) זאת בניגוד לפוליש וקס (שנחשבת לשיטת הברקת רצפות ותיקה ופופולרית ) שלאחריה הרצפה לא רק נשרטת בקלות, אלא גם נותרים עליה סימני גרירה של רהיטים.
אמנם פוליש וקס נחשבת לשיטת הברקת רצפות זולה יותר מפוליש קריסטל, אך האחרונה נחשבת לחסכונית יותר בטווח הארוך מבחינת תחזוקה וזאת מסיבה אחת – פוליש וקס אינו מחזיק מעמד זמן רב ויש להסיר את הציפוי כל מספר חודשים – מה שמצריך עבודה של אנשי מקצוע לצורך הסרת שכבת הציפוי והחלפתה בחדשה.
כמו כן, לאחר שימוש בפוליש קריסטל אין סכנת החלקה והרצפה נשארת בצבעה המקורי ואינה סופגת כתמים, שמנים, חומרים כימיקלים וכו’. המשמעות היא ששיטה זו מתאימה לרצפות שבהם נמצאים חומרים כאלו, למשל האנגרים של מטוסים בשדות תעופה.
ולא פחות חשוב – שימור הניקיון של הרצפה לאחר ביצוע פוליש קריסטל נחשב לקל. פוליש קריסטל מצפה את הרצפה בשכבה ששום לכלוך אינו מצליח להידבק אליה לאורך זמן. המשמעות היא שרחיצת רצפה לאחר ביצוע פוליש קריסטל הופכת לפעולה קלה להפליא.

למי לפנות כשצריך פוליש קריסטל

חשוב לדעת שכיום השוק מוצף בחיקויים של פוליש קריסטל – מה שאומר לצורך ביצוע פוליש קריסטל מקצועי ואיכותי חובה לפנות לחברה שמתמחה בתחום זה. למשל, פוליש קריסטל אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן, טרוורטין וקרמיקה ועלולה אף לפגוע בהן – מה שאומר שחברה אמינה לא תציע ללקוחותיה להבריק אותן באמצעות פוליש קריסטל.
כדי להימנע מסיכונים מיותרים יש לפנות לחברה ותיקה בעלת ניסיון שמתאימה את שירותיה ללקוחות, למשל לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, בתים משותפים ועוד. מומלץ לוודא שחברה זו פועלת באמצעות חומרי ניקיון אך ורק בעלי תו תקן, שפעולתה נעשית ע”י ציוד טכנולוגי המתקדם ביותר ושאנשיה מיומנים בתחום הניקיון בפרט ופוליש קריסטל בכלל.

כשצריך פוליש קריסטל מחייגים :
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר