שירותי ניקיון לבית או לדירה

חברת הניקיון “סופר פוליש” מספקת מבחר רב של שירותי ניקיון – ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לפני איכלוס, ניקיון לבית או דירה ועוד.

שירותי הניקיון שלנו

חברתנו מספקת שירותי ניקיון לדירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם ציוד מקצועי ובעזרת צוות מיומן ומקצועי.

ניקיון בית או דירה מהיום להיום בהתראה קצרה וללא כל תוספת תשלום במחיר. והשירות – מושלם!

הלכלוך שהצטבר עם השנים על ידי הדיירים הקודמים יעלם כלא היה לאחר ניקיון הדירה שלכם לפני המעבר.

לאחר שיפוץ נשארים תמיד כתמים קשים של צבע, רובה וטיח. בנוסף אנו מבצעים ניקוי חלונות ומסגרות ומבצעים פוליש מקצועי עם מכשור חדשני.

שירותי ניקיון נוספים של חברת סופר פוליש

  • ניקוי בתים או דירות לאחר שיפוץ
  • ניקיון חדרי מדרגות כולל פוליש והברקה
  • ניקוי חלונות בגובה
  • ניקוי שטיחים מכל הסוגים
  • שירותי ניקיון לספות מכל הבדים
  • שאיבה וניקיון נזקי הצפות ממי גשמים או ביוב
קרצוף וניקיון של בתים אחרי בנייה
ניקיון בתים פרטיים

ניקיון דירות שישאיר אתכם המומים

החיפוש אחר חברת ניקיון דירות יכול להיות מתיש ולא קל. לכן חשוב לבחור חברה מומלצת תחום. חברה שבאמת זכתה להמלצות אמיתיות ולא מדודה בפייסבוק. 

חברת ניקיון דירות “סופר פוליש” היא בדיוק החברה שאתם צריכים – עם ניסיון עשיר בתחום, היא מעניקה שירותים רבים ופתרונות ניקיון לדירות בכל הארץ ובמחירים נוחים.

חלק מהשירותים שאנחנו מעניקים ללקוחותינו הם: ניקיון ופוליש, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, נקיון דירות ובתים, הברקות רצפה ועוד.

לחברה עובדי ניקיון וצוותים בעלי ידע וניסיון עשירים ביותר והכי חשוב עם אהבה למקצוע הניקיון. 

שירותי ניקיון – כשרוצים ניקיון של מקצוענים

שירותי ניקיון לבית הם אמצעי מושלם בעבור אנשים עסוקים או כאלו שמחפשים ניקיון רציני ומושקע ולא מה שאנחנו מתארים כ”חאפ-לאפ” או כ”רק העברתי סמרטוט”. באמצעות שכירת שירותי ניקיון מקצועיים של חברת סופר פוליש, אפשר להשיג את אותה שלווה ואת הסיפוק מבית או משרד נקיים וממורקים וזאת בלי להזיע או לסבול.

כולנו אוהבים שהסביבה שלנו נקייה ואף מבריקה, אבל במקביל מרביתנו גם מנהלים סדר יום עמוס ותובעני שלא משאיר לנו זמן או אנרגיה לנקות כמו שצריך. כשנמאס מהלכלוך שתמיד נשאר אחרי שאנחנו מנקים בקצת הזמן שנותר לנו, בלי כוח או יכולות מקצועיות, זה בדיוק הזמן לחפש ולהזמין שירותי ניקיון מקצועיים ורציניים שייקחו עליהם את האחריות לכך שהמקום שלנו יהיה מצוחצח.

כשאתם שוכרים שירותי ניקיון מחברת סופר פוליש, יש לכם ראש קט, הן בגלל הניסיון הרב והן בגלל העובדים המיומנים שלנו. ניתן לשכור את שירותי של חברת סופר פוליש ראשית כמובן לניקוי בתים או דירות, באופו קבוע או לצורך ניקוי יסודי ייחודי אחרי או לפני מעבר דירה. בנוסף לניקיונם של משרדים, לניקיון וחידוש חדרי מדרגות בבנייני דירות, וכן לאינספור נסיבות שונות.

ניקיון לאחר שיפוץ
ניקיון בית חדש

למה שירותי ניקיון טובים מניקיון ביתי עצמאי?

שירותי ניקיון של סופר פוליש מציעים לכם יותר משטיפת רצפות, כמובן, וכוללים מגוון טכניקות וכלים שיאפשרו לחלל או למתחם שברצונכם לנקות להיות באמת מבריק, ואפילו להתחדש לחלוטין כאילו מדובר במקום שאיש טרם בילה בו בעבר. בין השאר יציעו לכם שירותי ניקיון בתים מקצועיים טיפולים כמו: ניקוי בקיטור ובלחץ מים, ליטוש רצפות ומשטחי אבן ושיש, פוליש לרצפה ופוליש קריסטל, ועוד שיטות שונות בהתאמה לצורך הספציפי של המקום שאותו ברצונכם למרק וליפות.

בכל בית או משרד, מועדון או עסק, מצטברים אבק וחול, פירורים ושערות ומני חומרים שמייצרים את הלכלוך שכולנו כל כך שונאים, גם בגלל שאינו תברואתי והיגייני – מסוכן אפילו לבעל מערכת חיסונית פגומה או למשל לאנשים אסתמתיים – וגם מפני שהוא פשוט לא יפה לעין. שכירת חברת ניקיון גדולה וידועה בתחום שתספק למקום שירותי ניקיון עתירי וותק וידע עשויה פשוט להחזיר את המראה היפה והזוהר לרצפות, לארונות, לפאנלים, לחרסינות ואפילו לקירות ולחזיר עטרה ליושנה בביתכם או במקום שחשוב לכם שיהיה מצוחצח.

רוצים לקרוא עוד על שירותי הניקיון שלנו?

ניקיון הבית לפסח

איך לנקות את הבית בפסח?

איך לנקות את הבית בפסח? החגים כבר ממשמשים ובאים ואיתם גם ניקיונות האביב שהופכים את הבית שלנו לנעים, מאוורר ואסתטי יותר. עם זאת לא כולם

לקריאה »
דירה חדשה נקייה

השירותים של חברת ניקיון

מהם השירותים של חברת ניקיון בשנים האחרונות שירותים של חברות ניקיון הפכו פופולאריים בעיקר כאשר ישנו צורך בניקיון יסודי או בקבלת שירותי ניקיון רציפים ומקצועיים.

לקריאה »
סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר