ניקיון ופוליש אחרי שיפוץ בית

ניקיון ופוליש אחרי שיפוץ בית

ניקיון ופוליש אחרי שיפוץ בית

אחרי כל שיפוץ כללי של הבית תהיה תחושה שחוזרים לבית חדש ונקי. אך שיפוץ מביא אתו גם הרבה לכלכוך של כל הקירות אותם שברו, בנו וצבעו. מה שמבדיל קבלן מקצועי טוב ואמין מקבלן שרק רוצה לשים פעמיו לכיוון העבודה הבאה, הוא הטיפול בבית לאחר שנגמרת עבודת השיפוץ, ניקיון ופוליש כולל.

ניקיון ופוליש נחוץ במיוחד לאחר שהבית שופץ במגוון של חומרים וצבעים. חברת פוליש מטרתה להגיע אליכם עם כל הציוד שלה, לרבות עם מכונת הפוליש הגדולה והמיוחדת שמתוכנתת לבצע פוליש בשיטות שונות. החברה תשאיר לכם בית נקי ומצוחצח מכל השאריות שנותרו ומכל סוג של עבודה, ורצפה מבריקה ונוצצת.

למה צריך חברת פוליש אחרי שיפוץ לבית?

בבית שלנו יש הרבה פינות שעין רגילה לא תראה אותן אבל בבוא הזמן ניחשף לכל מיני שאריות שנשארו מהשיפוץ, גבישים של סיד, גבס או כל מיני שאריות צבע וכו’. בנוסף גם אם מדובר בשיפוץ של חדר או שניים, העמדת קיר גבס, הורדת קיר בבית- כל הבית מושפע מאנשי מקצוע שמסתובבים בבגדי עבודה במהלך היום ולכן לפני שחוזרים הביתה כולנו רוצים שהוא יהיה נקי וראוי. לכן חברת פוליש תדע לספק את המראה המושלם הזה.

פוליש לרצפה
פוליש לרצפה יהיה מורכב מכמה וכמה פעולות. לפני הכל הרצפה תקורצף עם סקוטש – באמצעות בד מחוספס ומיוחד שמתלבש על המכונה של הפוליש, שהיא מכונה גדולה וחשמלית אתה מתניידים בבית בכל החללים. היא תתאים את עצמה לכל סוג של רצפה ולכן חשוב שהחברה שעושה את הפוליש תהיה חברה מנוסה שלא תגרום חלילה נזק לרצפה, אחרת כל שימוש לא נכון יכול לגרום לרצפה נזק שהוא בלתי הפיך, והרצפה תראה עם כתמים, בדיוק ההפך ממבריקה ואף עכורה.

לשפץ בראש שקט
חברת פוליש דואגת להביא את כל המכשור הכי טוב והכי חדשני לכל בית בו היא עושה את מלאכתה. היא קובעת עם הלקוח כמה ימים מראש את התאריך ואת שעת ההגעה ועומדת בלוח הזמנים אשר נקבע. היא מגיעה גם עם התכשירים הכי חדשניים וטובים על מנת שהבית באמת יראה מדוגם בצאתה ממנו. עם חברת פוליש מקצועית אתם יכולים להיות שקטים ולשפץ כאוות נפשכם כשאתם יודעים שלאחר ניקיון לאחר שיפוץ הבית שלכם ינוקה בקפידה ללא בעיה עם מיטב המכשירים החדשניים.

איך בוחרים חברה שעוסקת בניקיון ופוליש?
לפני הכל מומלץ לבחור לפי המלצות. באם אתם מכירים חברים או מכרים שהסתייעו בעבר בחברה כזו רצוי יהיה לבדוק אותה ולהתרשם מהמלצותיהם. אפשרות נוספת היא לבדוק באתרים ברשת, גם שם תוכלו להתרשם ממגוון של חברות ולראות תמונות של בתים אותם ניקו וקרצפו ואתם המכשור בו הם עושים שימוש. חשוב שתבצעו השוואה של מחירים ותראו כמה שנים החברה קיימת שזה גם  קנה מידה לעמידותה בשוק.

 

סיימתם שיפוץ לבית ? – צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר