ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים

ניקיון מזרונים

לא אחת קמתם בבוקר עם כאב ראש, אלרגיות, עיניים נפוחות ואתם יודעים כי המזרון שלכם הוא מזרון איכותי ואורתופדי אז אולי למשעה מדובר במשהו אחר שאינו קשור למזרון? התשובה היא שזה בהחלט קשור למזרון. אם שמעתם על קרדיט האבק, מן הסתם ייתכן כי פתחתם אליה אלרגיה היו והיא נמצאת מתחת לאפכם ולראשכם. המזרון שעליו אנו שינים שעות רבות בלילה, מלא בחיידקים ואנשים רבים חושבים כי אם הם מחליפים באופן תדיר את המצעים שלהם זה מספיק אז למעשה זה לא מספיק, היות וישנה תחזוקה קבועה של המזרון, כגון הוצאתן לשמש הפיכתו וביצוע של ניקוי מזרונים מקצועי ע”י חברה לניקוי כל סוגי הריפודים.

איכות השינה שלכם, חשובה יותר מהמזון שאתם אוכלים ולכן יש להקפיד על תחזוקה הנכונה של המזרנים. ישנם מחקרים רבים שנעשו במשך השנים לקשר שבין איכות השינה ובין התפקוד במשך היום ונמצא כי שינה לא טובה משפיעה לרעה בכמה מדדים כגון: תאבון, ערנות,  ריכוז, מצב הרוח ואפילו אנשים שנהיים חולים לעתים קרובות. אמנם אנשים היום מודעים היטב לחשיבות של מזרון איכותי אבל עליכם להבין, כי שינה טובה תלויה גם בניקוי המזרון. גם הפרשות שונות כגון זיעה ורוק שחודר בזמן השינה למזרון, אינה מותירה בידינו ברירה כי אם ביצוע ניקוי מזרונים, ע”י חברה מקצועית  לפחות פעם בשנה ואם מדובר על אנשים עם אלרגיה, כדאי כי פעולה זו תתבצע פעמיים בשנה.

כמה טיפים יעילים לניקוי המזרון

ראשית, יש לנקוט בפעולות הנכונות שישיגו את התוצאות הטובות ביותר של ניקוי מזרונים. שחיקה או פגיעה במזרון  תיעשה בקלות אם אינכם יודעים כיצד לנקות אותו נכון. יש לתת העדפות לתכשירי ניקוי היפו אלרגניים, מה שלא יצור בעיות כמו אלרגיה, פריחה ועוד. כדאי למצוא חומרי ניקוי לתינוקות, מה שיגרום לכם להיות בטוחים כי לא תפתחו אלרגיה. יש להשתמש בסבון ניקוי שמוציא כסף או בועות ואז, תוכלו להוסיף כמות קטנה של חומץ לבן. למשל אבקת כביסה לכביסה ביד או נוזל כביסה, אשר ניתן לדללו במים ובתוספת של חומץ לבן. במידה ונוצרו כתמים על המזרון, השתדלו לנקות אותם במידי. למשל כתמי שתן שלא ייספג למזרון ויגרום לריח רע. יש להשתמש במטלית עם כמות קטנה של מי חמצן ולטפוח באמצעותה על מקום של כתם השתן.

מזרון, עשוי להאריך ימים עד ל-8 או 10 שנים, תלוי באיכות המזרון, אך הריחות והבלאי עם הזמן עשויים לגרום למזרון להיות לא נוח בשינה. אם אינכם מעוניינים להוציא סכום גבוה של כסף ברכישת מזרון חדש, הדבר הנכון לעשות הינו לקרוא לחברת ניקוי מזרונים אשר תבצע עבודה יסודית ומקצועית, מה שיקנה למזרון שלכם להיראות חדש רענן והכי חשוב נקי. השינה שלכם תהיה ערבה יותר ותקומו כחדשים ליום עבודה כאשר אתם מלאי אנרגיה.

כמה כללים חשובים לתחזוקת המזרון

במידה והמזרון נרטב, יש לייבש אותו מיד היות ומים או כל נוזל אחר עשויים לגרום לנזק למזרון. אם אתם מעוניינים לשמור על המזרון שלכם לשנים רבות וליהנות מאיכות שינה, כדאי כי תקפידו על תחזוקה וכן, ניקוי מזרונים כל שנה לפחות, באמצעות חברה מקצועית וותיקה בעלת שם ומוניטין שהמליצו לכם עליה בחום.

כמה עולה התענוג?

עלויות של ניקוי מזרונים משתנות בהתאם למספר פרמטרים. כמו למשל, עלות ניקוי מזרון זוגי משני הצדדים יעלה 350 שח, אך לעומת זאת, ניקוי מזרון יחיד רק מהצד העליון יעלה כ-130 שח. בנוסף, במידה ותבצעו ניקוי מזרונים אצל חברת ניקיון WeClean המספקת שירותי ניקוי מזרונים מקצועי, תוכלו לקבל מספר הנחות שיחסכו לכם בעלויות. כדי לקבל את הטוב ביותר, מומלץ לבקר בעמוד ניקוי מזרונים מחירים ומבצעים.

להזמנות חפשו בגוגל חברת ניקיון WeClean או חייגו 1700-500-318

 

 לניקיון יסודי צלצלו אל חברת סופר פוליש:
1800-222-501
פריסה ארצית רחבה

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר