ניקוי רצפת הבית באמצעות חברת ניקיון

ניקוי רצפת הבית באמצעות חברת ניקיון

ניקוי רצפת הבית באמצעות חברת ניקיון

בכל דירה או בית פרטי ניתן למצוא רצפות שונות זו מזו שהן חשופות ללכלוך וגם רגישות לחומרי ניקיון שונים. לכן בכל בית נדרש ניקיון ופוליש בהתאם לסוגי הרצפות הקיימות ולכתמים שהצטברו במהלך השנים וכו’.

זאת יוכלו לעשות עבורכם חברת ניקיון בתים שמתמחה בניקוי רצפת הבית, היא תדע להתאים את המכשור וחומרי הניקיון באופן מדויק לסוג רצפה שלכם ולהעניק להם את היופי וההדר כאילו היו חדשות. היא תנקה עבורכם את הכתמים הכי עיקשים ותספק לכם מידע כיצד לתחזק את הרצפה לאורך השנים, כדי להשאיר את הברק החיוני ואת הניצוץ לכל חלל הבית.

לנקות לבד את הרצפות
אם אתם מבחינים בכתמים קטנים ובודדים בלבד, כדאי שתנסו להסירם לבד לפני שאתם מזמינים חברת ניקיון, יש בשוק מגוון של חומרים ותכשירים שתוכלו להיעזר בהם, החל מנוזל ריצפה דרך החומרים המקצועיים ביותר שנמכרים בחנויות נישה. יש גם את שיטות הסבתא שמכילות חומץ וכשפים על מנת להוציא את הכתמים הקשים. רצוי שבכל פעולה שתנקטו תקפידו שתהייה מבוקרת ולא תשפכו חומרים עזים שיצרבו את הרצפות ויגרמו לנזק בלתי הפיך.

חברה מקצועית עבור ניקוי מרצפות

אם לא הצלחתם להסיר את הכתמים בעצמכם ועדיין נשארו כתמים רבים שמכערים את כל ריצוף הבית, תזדרזו להזמין חברה ניקיון בתים מקצועית ומנוסה, שיש לה את הכישורים, הידע והמכשור הנכון להסיר את הכתמים העקשניים ביותר. חברת ניקיון שעושה פוליש ומנקה רצפות ביסודיות תיתן לכם שירות מקצועי וכולל של מגוון פעולות:

ניקוי רצפות – ניקוי על ידי מכונות שטיפה שמקרצפות את הריצוף עם חומרי ניקיון והרבה מים. השימוש הוא בחומרים איכותיים ועמידים שעומדים בכל התקנים ולא גורמים נזק לריצוף.

ליטוש רצפות – לאחר מכן מתבצעת פעולת הליטוש שמבקשת לנקות את כל המשטח מהחומרים ומהמים שהרצפה נשטפה בה.

החזרת הברק – שלב זה מתבצע באמצעות פוליש ווקס, חומרים שמחזירים לרצפה את הברק שלה והופכים את הרצפה למנצנצת כמו ביום הראשון.

תחזוקה לאחר ניקוי מרצפות- חברת הניקיון תיתן לכם בתום העבודה את כל העצות והייעוץ כיצד להמשיך לתחזק את הרצפה שלכם. היא תמליץ לכם על חומרי ניקיון ספציפיים ותלמד אתכם מה לעשות ומה בעיקר לא לעשות על מנת לא להזיק לריצוף שלכם ולאפשר לו להישאר מבריק וצח.

איך שומרים על הניקיון?
לאחר הניקיון המוצלח שביצעה חברת הניקיון המקצועית, עליכם למנוע כמה שניתן מהיווצרות כתמים ולכלכוך חדש ולדעת איך לתחזק את המראה החדש. במידה ונשפך נוזל כלשהו על הרצפה, נקו מיד במפית כדי למנוע ספיגה מהירה של הנוזל לריצוף. תשתדלו אחת לשבוע לשטוף את הרצפה ולא כל יומיים, זה מונע מהרצפה להישחק מכל חומרי הניקיון. דבר נוסף וחשוב, להקפיד לא לגרור ריהוט כדי לא לגרום לחריטות בברק של הריצוף.

טיפים ושירותי ניקיון נוספים לבתים ודירות לאחר שיפוץ :

לעוד הרבה טיפים וכתבות מעניינות בנושא ניקיון תוכלו להיכנס לבלוג שלנו ולקרוא. הבלוג מתעדכן באופן קבוע עם כל הרעיונות, הטיפים והסודות שכדאי לדעת לפני, אחרי ואפילו תוך כדי הזמנה של חברת ניקיון לבית אחרי שיפוץ.
לכל שאלה וייעוץ ללא עלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך טופס הצור קשר באתר או בטלפון ואנחנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר