כיצד אפשר לארגן את הבית?

כיצד אפשר לארגן את הבית?

כיצד נארגן ונשמור על ניקיון הבית?

ארגון ושמירה על סדר וניקיון ברחבי הבית יכולה להיות משימה לא קלה. הרי שחיי היום יום רצופים במטלות – מה שמקשה פעמים רבות בשמירה על שגרת ניקיון וסדר. עם זאת באמצעות כמה עצות מועילות, ניתן כיום לחיות בבית מאורגן ומסודר יותר. אבל כיצד עושים זאת?

אם אתם רוצים לדעת כיצד ניתן לארגן נכון ארונות בגדים, לשמור על רצפות נקיות ולארגן את אזור הסלון המטבח וחדרי השינה –  מוטב שתשימו לב לדגשים הבאים:

דגשים לסדר, ניקיון וארגון הבית

סידור ארונות הבגדים – סדרו ארונות בצורה שבה תוכלו למצוא כל דבר בארון תוך שאם שמים לב כי בארונות הבגדים ישנם פריטים אשר בעונה הנגישים לכם, בעוד פריטים שאינם בעונה מאוחסנים בחלקים הגבוהים או התחתונים של הארון. השתמשו בעומק של הארון לאחסנה ונסו לנצל את המקום שיש בו בצורה הטובה ביותר מבלי להעמיס את הארון.

סידור ארונות המטבח – את המטבח ניתן לסדר בצורה טובה יותר באמצעות חלוקת החללים לפי נושאים וסוגי כלים. הקדישו מדף לסירים, למחבתות, מגירה לסכום, מדפים לצלחות וכוסות וסדרו את הארון בדרך שבה תהיה לכם גישה לכל כלי. בכך תוכלו להתנהל במטבח בצורה יעילה יותר.

שמירה על רצפות נקיות – רצפות ניקיון הן אלה שמקרינות ומשדרות את מראה הבית. בחרו חברת ניקיון בתים שתוכל לבצע ניקיון יסודי של המרצפות בבית כמו גם להקנות מראה מבריק לרצפות באמצעות פוליש לרצפה. כיום ניתן חברת ניקיון טובה תוכל הציע לכם כמה מגוון סוגי פוליש לבחירה תוך שפוליש יקנה לרצפות שלכם מראה מבריק ונקי למשך כל השנה.

ארגנו את אזור הסלון בצורה נכונה – שמרו מעל הסלון שלכם מאורגן באמצעות התאמת מערכות ישיבה, כמו למשל התאמת ספות שמתאימות למבנה החלל, שילוב של ריהוט עם חללי אחסון נוחים תוך שמירה על הסדר והניקיון בסלון .
כדי לארגן את חדרי השינה השתמשו בחללי אחסון יעילים, כמו גם בארונות שמתאים לגודל החלל ושחוסכים מקום.

שמירה על הסדר והניקיון בחיי היום יום

אם אתם רוצים לשמור על סדר הבית והניקיון במהלך השבוע ובחיי היום יום, מומלץ תמיד לשמור על הסדר בארגון החפצים במקום בכל תחילת או סוף יום. בנוסף באמצעות חברת ניקיון טובה תוכלו ליהנות מניקיון יסודי לאורך זמן שיחזיק מעמד למשך כל השבוע.

 

צריכים למצוא עוזרת בית ? – צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר