איך נערכים לניקיון דירה אחר שיפוץ

איך נערכים לניקיון דירה אחר שיפוץ

איך נערכים לניקיון דירה לאחר שיפוץ

סיימתם לשפץ או שאתם כבר בתהליכי סיום של שיפוץ הבית? אם כן, זה הזמן לאתר חברת ניקיון שתיתן לכם הצעת מחיר לניקיון יסודי וכולל של כל הבית לאחר השיפוץ! מומלץ לבקש מהחברה אתה תתחברו, להגיע לראות את הבית במו עיניהם ורק אז לתת לכם הצעת מחיר, זה יחסוך הרבה עניינים וחוסר הבנה ביום הניקיון עצמו.

כבר ביום שבו נקבע תאריך הניקיון, חשוב יהיה לעבור יחד עם העובדים של החברה בכל חלל ולסמן הדגשים ולומר מה אתם מצפים שיתבצע בזמן העבודה. במעמד זה בעל המקצוע יוכל בעצמו להתרשם באם יש פגמים ולהביע את דעתו על תהליך העבודה ומה לא ניתן לעשות, במידה ויש דבר כזה. ניקיון אחר שיפוץ זאת עבודה לא פשוטה ודורשת מקצועיות ואמינות גבוהה, בחרו רק בחברת ניקיון לאחר שיפוץ שהיא מיומנת ויש לה ניסיון רב בתחום זה.

כל מה שכלול בניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץ כולל, תעבור ניקיון בצורה הכי יסודית שיש, כל שאריות הגבס והרובה ייעלמו, כל הנסורת מהארונות וחומרי העץ ישאבו, יתבצע ניקיון של טיח וצבע כולל, גם הרצפות יעבור פוליש שיביא אותם למראה נוצץ ומבריק.

כל הפנלים, השקעים והמדפים וכל גופי התאורה השונים, אדן של חלון, תריסים וארונות יקורצפו. לעומת זאת, מה שלא ייכלל בעבודה של חברת הניקיון יהיה פינוי פסולת שלא באחריותם. וחשוב לוודא איזה פוליש אתם מבקשים שכן לא כל פוליש כלול בניקיון. יש שני סוגי פוליש דומיננטיים שהם פוליש קריסטלי – שבו יש תהליך של שימוש בשני חומרים לשכבה העליונה של הרצפה, מה שיוצר ברק לרצפה. ויש פוליש ווקס – שהוא מבוסס על חומר משעווה שנמרח באופן אחיד על הרצפה ומספק ברק ואסתטיות לרצפות.

תהליך העבודה

כפי שהשקעתם זמן והרבה מחשבה על השיפוץ של הבית, גם הגימור שלו צריך להיות מוקפד. הציוד אתו תגיע חברת ניקיון לאחר שיפוץ יהיה משוכלל ועם מגוון של תכשירי ניקיון. חשוב שתשאלו בטרם החברה מגיעה, עם אילו תכשירים היא נוהגת לנקות ואיזו מכונת פוליש יש לה ועוד. יש חומרים שיכולים להוות סיכון לחלק מהרצפות, כדוגמת חומצת מלח, במידה ועושים בה שימוש לא נכון. הבית מתנקה מכל שאריות השיפוץ שנלוו אליו ומקבל חזות, ניחוח וארומה חדשה ואסתטית בכל חלל וחלל.

כמה זמן אורך תהליך הניקיון?

ניקיון דירה לאחר שיפוץ יכול להגיע ליום עבודה, בדרך כלל לא יותר מזה, וזה תלוי בגודל החלל. כשמודבר בבית גדול בעל ארבעה חדרים, הניקיון יארך בין שמונה שעות ועד 12 שעות לערך. תלוי שוב בגודל של החלל, בסוג הניקיון והפוליש שמבצעים לרצפה וכו’. חשוב לדעת שלאחר הניקיון או במקביל אליו יש שירצו גם לבצע הדברה.

 

צריכים ניקיון לבית ? צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר