סופר פוליש – ניקיון לאחר שיפוץ דירה

סופר פוליש – ניקיון לאחר שיפוץ דירה

ניקיון לאחר שיפוץ דירה

עוברים דירה? שיפצתם את הבית? הבית על גלגלים? צריכים מנקים?

סופר פולישאליכם מגיעים, מנקים ומחטאים, ואתם לבית נקי נכנסים!

הקבלן השאיר המון פסולת? הדיירים לא פינו? השיפוצניקים לכלכו הכל?

אל דאגה! הצוות המנוסה של “סופר פוליש” יפנו את תכולת הדירה והשאריות של השיפוץ – למכולה או לאשפה לפי בחירתכם וברגע שהחלל יהפוך לריק – עובדינו ינקו את ביתכם.

קצת עלינו ועל תהליך העבודה של צוות “סופר פוליש”:

  1. תהליך הניקיון יתחיל בניקוי יסודי של כל התריסים כמו כן, המסגרות, ניגוב המשקופים משאריות של צבע, דבק, סיליקון, אבק, צבע וכדומה. כמו כן, ניגוב והברקה של כל הזכוכיות.
  2. לאחר מכן, נמשיך בניקוי יסודי של כל הוויטרינות – דלתות פנים וחוץ של הבית, הכולל ניקוי מאבק ושאריות צבע ו”מדבקות” למיניהן.
  3. ניקוי של כל המעקים, סורגים רשתות וכדומה..
  4. ניקוי יסודי של כל האמבטיות והמקלחות- עובדינו ב”סופר פוליש” מתמחים בניקוי יסודי של חדרי האמבטיה לאחר השיפוץ, ומטפלים ב”שאריות” של רובה אבנית, דבק, מלט, צבע וכל מה שמיותר וכל זאת ללא פגיעה באיכות הכלים הסניטריים!

צוות “סופר פוליש” מנוסה ומקצועי ומוסמך להשתמש בחומרים מחטאים ולא כימיים

השומרים על איכות הכלים בשלמותם מבלי לגרום לכל נזק! 

  1. ניקוי יסודי של המטבח , צוות “סופר פוליש” ינקו בצורה יסודית את ארונות המטבח, מעל ומתחת – כלים סניטרים ,אריחים, כיורים וכו’
  2. הרצפה – עיקר העבודה והדגש העקרי של הצוות שלנו הוא ניקיון אחרי שיפוץ אשר מתמחה בניקוי מרצפות כגון: ניקוי פנלים משאריות צבע ואבד, ניקוי כל המדרגות וכמובן, קירצוף של המרצפות באמצעות סקודיברייט תעשייתי וסבון איכותי אשר מנקה את המרצפות ביסודיות כך שכל שאריות השיפוץ/ הבנייה נעלמות כלא היו: שאריות צבע, רובה, דבק, מלט, אבק, וכד’ ולפי צורך או סוג רצפה נתאים סוג של הברקה או ציפוי מגן- ווקס, פילר וכדומה.

 

צריכים ניקיון לבית ? צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר