השירותים של חברת ניקיון

השירותים של חברת ניקיון

מהם השירותים של חברת ניקיון

בשנים האחרונות שירותים של חברות ניקיון הפכו פופולאריים בעיקר כאשר ישנו צורך בניקיון יסודי או בקבלת שירותי ניקיון רציפים ומקצועיים. בשל כך כיום ישנן יותר ויותר חברות המציעות שירותים מסוג זה.

חברות העוסקות בניקיון של מבנים מסוגים שונים, יכולות לאפשר שירותים שמנקים רגילים לא יכולים ליישם, כמו גם שירותים ברמה האישית שיותר שחברות אחזקה (העוסקות באחזקת מבנים) לא תמיד מצליחות להעניק.

אז מהם השירותים של חברות ניקיון? כל התשובות בהמשך.

שירותי ניקיון הניתנים מחברות מקצועיות כוללים מגוון רחב של שירותים, ביניהם:

ניקיון בתים חדשים – שירותי ניקיון בתים חדשים נודעו להקנות לבעלי בתים את הניקיון ביסודי והמושלם עבורם. בתים חדשים יכולים להיות בתים מקבלן או בתים שנרכשו מדיירים אחרים שהתגוררו במקום, לכן שירותי ניקיון דירות ובתים חדשים מסייע לקבלת ניקיון יסודי, מראה בוהק וחדש לבית, תוך שהניקיון מתאים גם לדירות חדשות שזקוקות לניקוי לאחר הבנייה.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ – דירות שעברו שיפוץ הן דירות שיש בהן דבקים, צבע שעלול להישפך על הרצפות עקב השיפוץ, אבק סמיך, כתמים ושלל לכלוכים שמצטברים במהלך השיפוץ. בשל כך מספקות חברות הניקיון השונות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ שמעניקים לאנשים ששיפצו את בתיהם, ניקיון מושקע ויסודי.

ניקיון משרדים – בעלי משרדים נהנים יותר משירותי ניקיון של חברות מקצועיות. באמצעות שירותים אלה ניתן ליהנות מניקיון שנעשה על ידי מכשירים ומכונות מקצועיות, על ידי ניקיון כולל בכל שטח המשרד, ניקוי כלים  סניטריים, מעליות, מבואות, חדרי מדרגות ועוד. שירות זה עוזר לבעלי משרדים ליהנות ממשרד נקי שמשדר יוקרה ונועם בכל זמן.

שירותי מנקים קבועים – מי שניסה למצוא עוזרת בית קבועה או מנקה קבוע, יודע כי מציאת עובדים מסוג זה יכולה להיות בלתי אפשרית! במקרים של חיפוש מנקה או עוזרת בית נתקלים בעלי הבתים ברבים מהמנקים שאינם מגיעים, דורשים תשלום גבוה במיוחד, לא מתמידים ועוד. אם אתם לא מוצאים מנקה טוב, ניתן באמצעות חברת ניקיון לקבל שירותי ניקיון על בססי שבועי, חודשי או אפילו יומי. בכך ניתן לשמור על בית נקי בכל זמן.

פוליש לרצפות – הרצפות הנמצאות במבנה הן אלה שמעידות על מצב הבית, ניקיונו, הותק של הבית והחדשנות שבו. כאשר יש לכם מרצפות שדורשות שיפוץ וחידוש, חשוב שתדעו כי שירות פוליש לרצפות יכול להקנות מראה מבריק, נקי וחדש לשלל רצפות! שירות זה גם הוא ניתן על ידי חברות מקצועיות לניקיון המבצעות פוליש על גבי סוגים שונים של רצפות תוך תיקון הרצפות, שיופן והברקתן.

פינוי פסולת – פסולת בחצר עלולה להיות גם מפגע סביבתי וגם מפגע תברואתי בעיקר שהיא מהווה מצע לזוחלים, מכרסמים, ג’וקים, פרעושים וכמובן מחלות וחיידקים. בשל כך חשוב לפנות פסולת למקומות הייעודיים וזאת באמצעות שירותי פינוי פסולת של חברת ניקיון.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות – צלצלו כבר עכשיו לסופר פוליש:
1800-222-501

סגירת תפריט
לחץ כאן להתקשר